ازدواج آسان چیست ؟ در واقع پیوند میان دو نفر، شروع فصل جدید در زندگی همه آدم‌هاست و درست زمانی که تصمیم به زندگی مشترک می‌گیرید، به بلوغ اجتماعی و انسانی نزدیک می‌شوید. در گذشته مردم با حداقل هزینه‌ها زندگی خود را شروع می‌کردند و با کمترین وسیله‌ها برای زیستن کنار یکدیگر با ازدواج آسان ، به فصل جدید زندگی خود قدم می‌گذاشتند.

حقیقت را بخواهید بدانید، این روزها تشکیل خانواده، به غولی بزرگ برای جوانان تبدیل شده است. غولی که رویاهای خیلی‌ها را دزدید و انجام آن خیلی سخت خواهد بود. یکی از دغدغه‌های هرجامعه ازدواج است و حالا مسئولین چند سالی است که ایده ازدواج آسان را برای زندگی بهتر مطرح کردند.

در “راهنمای معرفی باغ و تالار عروسی“ در مورد هزینه ازدواج آسان و شرایط ثبت نام آن گفتیم، تا در این بزم شادی لحظاتی را کنار شما باشیم.

ازدواج آسان چیست؟

ازدواج آسان

جزئیات هزینه پیوند زوجین به اندازه‌ای زیاد است که خیلی‌ها برای همیشه و یا برای مدتی آن را به سال‌ها دیگر موکول کردند. هر روز با بالا رفتن قیمت‌ها و هزینه‌های زیستن، تشکیل خانواده سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود.

طرح ازدواج آسان مانند یک منجی به جوانان و به‌خصوص دانشجویانی که می‌خواهند عاشقانه‌های خود را با کمترین هزینه و ساده‌ترین وسایل تهیه کنند، کمک فراوانی می‌کند. در واقع، با صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای آتلیه، جهیزیه، تالار، لباس عروس و حتی آرایش عروس به شما کمک می‌کنند تا به خانه مشترک خود بروید.

چه کسانی می‌توانند برای ازدواج آسان ثبت نام کنند؟

از آنجایی که هزینه‌های زندگی مشترک، میلیاردی است و همه دوست دارند که با برگزاری مراسمی در کنار عزیزان و بزرگان خاندان خود، راهی فصل جدید زندگی شوند، هر محله با طرح ازدواج آسان این راه را برای شما هموار می‌کند.

از طرف سازمان‌های خیریه، افراد معتمد و ریش‌سفیدان هر محله شناسایی شدند و فقط کافی‌است که شما به مسجد و کانون‌های محله خود سر زده و ثبت نام کنید. شرایط ثبت نام ازدواج آسان اصلا شرایط و ویژگی‌های پیچیده‌ای ندارد و زمانی که گروهی از سوی محله، شما را به عنوان فردی که مستعد ازدواج است، شناسایی کند می‌توانید رویای ازدواجتان را از نو بسازید.

جهیزیه

ازدواج آسان

یکی از جزئیات بسیار شیرین هر عروسی، خرید و تهیه جیزیه است. عکس‌ها تاریخ زنده و مصور روزگار ما است، با کمی کنجکاوی در عکس‌های مادر بزرگ و پدربزرگ‌هایمان خانه آن‌ها را ساده و بی‌آلایش می‌بینیم. آن زمان‌ها هرینه ازدواج آسان بسیار کم بود و با ساده‌ترین وسایل راهی خانه و زندگی جدید خود می‌شدند.

حالا دیگر فرهنگ و زمانه عوض شده است و هزینه ازدواج آسان 1402 به اندازه یک عروسی مجلل در آن زمان است. با این طرح می‌توان ساده زیستی را از نو تجربه کرد و با هزینه‌ای که از طرف ارگان‌ها و خیریه‌ها به شما داده می‌شود، وسایل ضروری مانند: یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، وسایل گرمایشی و... را با کمترین هزینه برای زندگی تازه خریداری می‌کنید.

ارگان‌ها و خیریه‌ها، فروشگاه‌ها لوازم‌خانگی را از قبل شناسایی و با آن‌ها برای خرید جهیزیه ازدواج آسان قرارداد بستند، فقط کافی است که با یک معرفی نامه به فروشگاه‌های مورد نظر آن‌ها سر بزنید.

تالار

ازدواج آسان

خیلی سال قبل مردم دوست داشتند که در خانه‌های خود و یا خانه باغ‌های شخصی مراسم پر شور عروسی را برگزار کنند؛ ولی با کوچک و کوچک‌تر شدن خانه‌ها و فضای شخضی خانواده‌ها، تالارها به کمک زوج‌هایی آمدند که در محل‌هایی باشکوه و تزئینات بسیار رویایی شب خاص خود را جشن بگیرند.

در پکیج ازدواج آسان ، تالارها هزینه‌‌ها را کاهش دادند. خیریه‌ها برای ازدواج آسان تهران ، با تالارهای معروف این شهر قرارداد بستند و این تالارها هیچ تفاوتی با دیگر تالارهای سطح شهر ندارد. از آنجایی که ساده زیستن، از اصول اصلی و اولیه ازدواج آسان است، به جای چندین غذای متفاوت یک یا دو غذا را از منو تالار می‌توانید انتخاب کنید.

برای استفاده از تسهیلات این طرح در تالارها، چند ماه قبل از عروسی به تالارهای مورد نظر و مشخص شده ارگان‌ها سر زده و شرایط و ویژگی‌های آن‌ها را در مراسمی که برای دیگر عروس و دامادها برگزار می‌کنند، مشاهده کنید.

اگر ویژگی‌ها و تسهیلات بیشتری از تالار مورد نظر برای ازدواج آسان در نظرتان بود، اصلا آشفته نشوید و با خیالی راحت با تالار و مدیر مجموعه در میان بگذارید.

حتما ببینید: لیست بهترین تالارهای تهران

ثبت لحظه‌ ها در ازدواج آسان

ازدواج آسان

عکس‌ها و فیلم‌های عروسی هیچ وقت تکراری نمی‌شوند و نوستالژی زیبایی برای آیندگان است. همه دوست دارند که خاطرات این شب رویایی را تا سال‌ها برای خود مرور و حفظ کنند. با مرور این خاطرات عاشقانه‌های خود را از نو با عزیزان و همسرشان روایت کنند.

طرح ازدواج آسان حتی شامل فیلم‌برداری و عکاسی از این جشن خاطره‌انگیز می‌شود. هزینه آن به شما این امکان را می‌دهد که از لحظه به لحظه جشن و پایکوبی خود، عکس و فیلم ثبت کنید.

برای ثبت لحظه‌ها به آتلیه‌های معرفی شده از سمت خیریه‌ها و سازمان‌های مشخص بروید و از میان آن‌ها هر کدام را که دوست داشتید و سبک کار آن‌ها مورد پسند شما بود، انتخاب کنید. برای ازدواج آسان تهران 1402 با آتلیه‌هایی که طرف قرارداد با سازمان‌ها هستند، از چند ماه قبل صحبت کرده و رزرو کنید، تا با نزدیک شدن به روز موعود چالشی نداشته باشید.

حتما ببینید: لیست بهترین آتلیه های عکاسی عروس تهران

لباس عروس

ازدواج آسان

همه عروس‌ها دوست دارند که در این شب خاص، مانند یک ستاره در مجلس خود بدرخشند. لباس عروس یکی از جزئیاتی است که از چشم طرح ازدواج آسان دور نمانده و شما از میان هزاران مدل می‌توانید متناسب با استایل خود، لباس مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعضی از عروس‌ها دوست دارند که لباس خود را بخرند تا خاطرات این روز رویایی را تا سال‌ها در گوشه خانه عشق خود نگهدارند.

در این طرح تفاوتی نمی‌کند که دوست داشته باشید، لباس عروس خود را اجاره کنید و یا برای همیشه بخرید؛ یک روزی را تعیین کنید و به مزون‌هایی که با ارگان‌های مشخص برای ازدواج آسان تهران ، قرارداد بستن، بروید و از آن‌ها بخواهید تمام لباس‌های عروس با سبک‌های مختلف را به شما نشان دهند.

لباس عروس در مزون‌های مختلف، قیمت‌های عجیب غریبی دارند ولی با هزینه ازدواج آسان 1402 برای شما کمتر می‌شود. در هنگام خرید لباس عروس از مزون‌های مخصوص این طرح، دیگر اکسسوری‌های مورد نظرتان مثل: تاج عروس، تور عروس و... را هم با هزینه‌ای خیلی کم می‌توانید تهیه کنید.

حتما ببینید: لیست بهترین مزون های لباس عروس تهران

آرایشگاه داماد در ازدواج آسان

در گذشته داماد را به حمام می‌بردند و با رسمی خاص او را آماده عروسی و روز رویایی‌‌اش می‌کردند. شاید فکر کنید که فقط عروس‌ها به آرایشگاه می‌روند؛ ولی چند سالی است که آقا دامادها هم برای این روز به آرایشگاه قدم می‌گذارند و خود را آرایش و آراسته می‌کنند.

هزینه‌های آرایشگاه داماد هم به اندازه آرایشگاه عروس خانم، زیاد است و ازدواج آسان به کمک زوج‌های جوان آمد تا این هزینه‌ها را هم کاهش دهد. گریم داماد را با کمترین هزینه در آرایشگاه‌های طرف قرارداد با این طرح انجام دهید. در این آرایشگا‌ه‌ها حرفه‌ای‌ترین و مجرب‌ترین آرایشگرها با ارائه پکیج، خدمات حرفه‌ای را ارائه می‌کنند.

حتما ببینید: لیست بهترین آرایشگاه های مردانه تهران

چرا ازدواج آسان را انتخاب کنیم؟

هزینه‌های زندگی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود و دیگر ازدواج برای خیلی‌ها به یک رویای دست نیافتنی، تبدیل شده است. رویایی که باید سال‌ها برای آن تلاش کرد و با وضعیت اقتصادی و تورم شدید، هر روز سخت‌تر می‌گردد. ازدواج آسان سبب حل مشکل هزینه شروع زندگی جدید برای جوانان می‌شود.

هزینه ازدواج آسان 1402 به نسبت سال قبل بیشتر شده است؛ برای استفاده از خدمات، تسهیلات و پکیج آن، از همین حالا اقدام کنید. شرایط ثبت نام این طرح، خیلی پیچیده و عجیب نیست، فقط کافی است که به خیریه‌های محله خود سر بزنید تا در لیست ازدواج آسان تهران ثبت نام کنید.

ازدواج، چالش‌ها و دغدغه‌های زیادی دارد و در ازدواج آسان خیالتان از هزینه‌ها و بودجه مالی راحت می‌شود. پس حالا که یار خود را برای ادامه زندگی انتخاب کردید، به ددین معتمد و ریش سفید محله رفته و از او بخواهید که در این راه کنارتان باشند.

چرا شروع زندگی با ازدواج آسان ارزان است؟

برای شروع زندگی چقدر بودجه جمع کردید؟ تورم شدید و اقتصاد ایران، زندگی جدید را کمی سخت کرده است. گرانی متوقف نمی‌شود و باید با راه حل‌های دیگری مانند ازدواج آسان به سر و سامان رسید. هزینه ازدواج آسان به اندازه‌ایست که دیگر هزینه‌ها و مخارج عروسی را کاهش می‌دهد. با طرح ازدواج آسان از صفر تا صد عروسیتان را با کمترین خرجی آماده کنید.

تشریفات وخدمات طرح ازدواج آسان به همان کیفیتی است که مد نظرتان است و یکی از دلایلی که از دیگر عروسی‌ها ارزان‌تر است، کمک‌ها و پول خیریه‌ها برای این جشن و روز رویایی است. هر اندازه مهمانی که می‌خواهید را به تالار ازدواج آسان دعوت کنید و غذای مورد علاقه‌تان را در این روز سفارش دهید.

کیفیت خدمات و جزئیات عروسی با ازدواج آسان ، تفاوتی با جشنی که در ذهنتان است، ندارد. در این جشن خبری از کارها و خدمات لوکس و... نیست و به سادگی با کمترین هزینه ازدواج آسان 1402 به خانه عشق خود راهی می‌شوید.

هزینه عروسی با ازدواج آسان چقدر است؟

ازدواج آسان

با ازدواج آسان ، بودجه بیشتری را برای بعد از مراسم و جشن رویایی خود پس انداز می‌کنید. هزینه یک شب عروسی لوکس در تهران، میلیاردی است و با ازدواج آسان تهران این هزینه‌های به پایین‌ترین میزان کاهش پیدا می‌کند.

کیک و شیرینی: هزینه کیک و شیرینی عروسی بستگی به تعداد افراد دعوتی، به این مهمانی بزرگ دارد. با ازدواج آسان هزینه کیکی و شیرینی برای 200 تا 300 نفر مهمان، حدود 3 تا 4 میلیون تومان است. این قیمت با توجه به طرح، مدل، بزرگی و تعداد نفرات بیشتر و کمتر می‌شود.

دسته گل عروس: یکی از اکسسوری‌های عروس که می‌تواند با خشک کردن آن تا سال‌ها از زیبایی‌‌اش استفاده کند، دسته گل عروسی است. هزینه دسته گل عروسی با توجه به تعداد گل و نوع گل و همینظور طبیعی و مصنوعی بودن آن متفاوت است. هزینه دسته گل عروسی با ازدواج آسان حدود 2 تا 3 میلیون تومان است.

جهیزیه: بودجه‌ای که برای جهیزیه در نظر می‌گیرید کاملا به ایرانی و خارجی بودن آن بستگی دارد. با در نظر نگرفتن وسایل غیر ضروری به‌صورت عادی، هزینه خرید جهزیه حدود 600 تا 700 میلیون تومان است. اگر بخواهید وسایل خود را ایرانی نخرید و از کالاهای خارجی استفاده کیند، تا یک میلیارد هم می‌رسد. هزینه ازدواج آسان برای جهیزیه حدود 300 تا 400 میلیون تومان است.

آرایش عروس: انسان زیباست و زیبایی را دوست دارد و همه عروس‌ها دوست دارند که در شب خاص خود، چهره متفاوت و زیبایی داشته باشند. هزینه آرایش عروس در آرایشگاه‌ها بسیار متفاوت است و حتی تا 20 میلیون تومان هم می‌رسد. آرایش عروس با این طرح و سالن‌های طرف قرارداد موسسه‌ها، حدود 2 تا 3 میلیون تومان است.

صفر تا صد ازدواج آسان

هزینه ازدواج و رسومات آن سال‌ها است که بر روی دوش جوانان سنگینی می‌کند. چند سالی است که طرح ازدواج آسان برای کمک در هزینه‌ها برای جوانان در سرتاسر ایران در حال اجرا است. ازدواج آسان تهران تا به حال خیلی از روج‌ها را با کمترین هزینه، به خانه عشق خود برده است.

میزان هزینه ازدواج آسان 1402 نسبت به دیگر ازدواج‌های پر زرق و برق ایران کمتر است و عروس و داماد خوشبخت می‌توانند، سرمایه‌ای را که سال‌ها جمه کرده‌اند را برای خود حفظ کرده و با آن روزهای آینده خود را درخشان‌تر بسازند. در این نوشته از بیاتو عروسی در مورد تفاوت هزینه‌ها در ازدواج آسان و دیگر ازدواج‌ها گفتیم.

هر سوالی که در رابطه با ازدواج آسان و شرایط ثبت نام آن داشتید، به سایت ما سر بزنید و با همکاران ما در رابطه با این پکیج در ارتباط باشید. ما در بیاتو عروسی قدم به قدم همراه شما هستیم، تا بهترین و مجلل‌ترین مراسم خود را با تشریفاتی به‌یاد ماندنی جشن بگیرید و خاطرات خوش این شب رویایی را تا سال‌ها با عزیزانتان مرور کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت جامع ما، با لیست بهترین تالارهای عروسی تهران آشنا شوید.