ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
1 / 4

آتلیه های عکاسی تهران


به دنبال خلق یک تصویر زیبا از لحظات به یادماندنی عروسی خود هستید؟ قطعا انتخاب یکی از آتلیه های عکاسی تهران می‌تواند اولین قدم برای داشتن یک قاب عکس زیبا بر دیوار خانه‌تان باشد. آتلیه‌ های عکاسی تهران با دارا بودن تجهیزات عکاسی و فضاهای متنوع می‌توانند تصاویر و ویدیوهای جذابی از مراسم عروسی تان خلق کنند. در این متن سعی شده است تا به بهترین نحو شما را با آتلیه‌های عکاسی تهران و ویژگی‌ آنها آشنا کنیم. برای داشتن آلبومی رنگارنگ و خاطره انگیز از مهم‌ترین رویداد زندگی خود تا انتهای متن با ما همراه باشید.

موقعیت مکانی آتلیه های عکاسی تهران

وقتی صحبت از موقعیت مکانی مجموعه‌های خدمات‌دهنده عروسی به میان می‌آید، بیشتر تمرکز‌ها به سمت غرب تهران از جمله جنت آباد، شهران و پونک معطوف می‌شود. مجموعه‌های خدمات‌دهنده عروسی به علت دسترسی بهتر و آسان‌تر این نواحی است که به فکر تاسیس مجموعه خود در مناطق غربی تهران افتاده‌اند.

البته این مورد هم در خور توجه است که برخی از آتلیه‌های عکاسی تهران دارای چندین شعبه می‌باشند که دسترسی را برای مشتریانش آسانتر می کند. باید توجه داشت که ظرفیت این حجم از آتلیه‌های عکاسی تهران تنها در غرب نیست و در اقصی نقاط شهر از جمله نواحی مرکزی مانند امیرآباد و یوسف آباد هم تعداد زیادی از آتلیه‌های عکاسی فعالیت دارند.

قیمت

تعرفه‌ آتلیه‌های عکاسی تهران در سال 1403 از بازه‌ قیمتی 8 میلیون تومان شروع می‌شود و حتی می‌تواند به بیش از 100 میلیون تومان هم برسد. باید توجه داشت که خدماتی همچون تو‌ر‌های فرمالیته با نرخی جداگانه محاسبه می‌شود. برخی از آتلیه‌های عکاسی شرایط پرداخت اقساطی دارند، به یاد داشته باشید که قبل از رزرو مجموعه مورد نظر این مورد را بررسی نمایید.

امکانات و ویژگی آتلیه های عکاسی تهران

اگر بخواهیم از ویژگی ها و خدماتی که آتلیه‌های عکاسی تهران ارائه می‌دهند صحبت کنیم، باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهیم. چون آتلیه‌ها بیشتر سر و کارشان مستقیما با هنر و ایده پردازی می‌باشد پس طبیعتا خدمات متنوع‌تری هم برای ارائه خواهند داشت.

تور فرمالیته

عکاسی فرمالیته در خارج از فضای مجموعه‌ آتلیه انجام می‌شود. با توجه به اینکه مجموعه‌ منتخب تور خود را در کدام شهر برگزار می کند، عکاسی شما در آن شهر یا منطقه انجام خواهد شد. برخی از آتلیه‌های عکاسی دارای تور‌های فرمالیته خارج از کشور می‌باشند که اکثر آنها در شهر‌های استانبول و دبی برگزار می‌شوند. اکثر تور‌های فرمالیته‌ داخلی در کیش،  قشم، انزلی و چابهار فیلم و عکس برداری می‌شوند.

فضاهای عکاسی

یکی از نکاتی که در انتخاب آتلیه عکاسی باید به آن توجه داشته باشید فضاهای عکسبرداری مجموعه مورد نظر می‌باشد. قبل از رزرو آتلیه عکاسی، از آن مجموعه دیدن کنید و با فضا‌های عکاسی آن آشنا شوید. آتلیه‌های عکاسی هر کدام با فضا، ایده و سبکی خاص فعالیت می‌کنند، مهم آن است که شما به دنبال چگونه فضایی هستید.

فضایی رمانتیک در دل طبیعت؟ یا یک تصویر بی نظیر در خانه‌ای مدرن؟ به دنبال داشتن قاب عکسی رمانتیک از صندلی کافی شاپ؟ یا تصویری با کیفیت در قایقی گل آرایی شده بر روی دریاچه؟

آژانس های تبلیغاتی

آتلیه‌های عکاسی آژانس‌های تبلیغاتی می‌توانند خدمات بیشتری نسبت به آتلیه‌های عکاسی معمولی به شما ارائه دهند. به علت گستردگی تیم آژانس های تبلیغاتی، در نهایت خدماتی هم که ارائه می‌دهند بیشتر خواهد بود. تجهیزات که در این آتلیه ها به کار برده می‌شود بسیار حرفه ای تر است، در نتیجه خدماتی هم که ارائه می‌دهند بسیار متنوع تر خواهد بود. ساخت کلیپ و موزیک ویدیو، ساخت و تدوین فیلم از مراسم عروسی، تصویربرداری هوایی، استودیو پرده سبز تنها بخش کوچکی از خدمات این نوع آتلیه‌های عکاسی می‌باشد.

فیلم برداران‌، گرافیستان و تدوین‌گران حرفه ای مثالی از اعضای این تیم می‌باشد. در نهایت مقصود آژانس‌های تبلیغاتی کمتر کردن هرچه بیشتر دغدغه عروس و داماد‌ها است که هر مجموعه در تهران سعی دارد به خوبی از عهده این کار برآید.

لیست آتلیه های عکاسی تهران

  • استودیو تک شات در غرب تهران
  • آتلیه پرنسا در غرب تهران
  • آتلیه مهران در شرق تهران
  • آتلیه عروس پرهان در جنوب تهران
  • استودیو شاهکار در شرق تهران
  • استودیو راویا در شمال تهران
مرتب سازی: