ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لیست بهترین آتلیه های تهران،آتلیه های عروس معروف تهران،آتلیه های عکاسی خوب تهران


نکات مهم در انتخاب آتلیه عروس

یکی از مهم‌ترین و به یاد ماندنی‌ترین شب‌های زندگی هر شخص، شب عروسی اوست؛ بنابراین ثبت لحظات شیرین این شب برای زوج ها اهمیت زیادی دارد. البته بسیاری از زوج ها برای سفره عقد و محضر، نامزدی و غیره نیز به دنبال آتلیه عکاسی عروس حرفه‌ای می‌روند. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های عروس و دامادها قبل از ازدواج، انتخاب بهترین گزینه برای آتلیه عکاسی عروس است. تعدد و تنوع این آتلیه‌ها تصمیم گیری را مشکل‌تر از قبل کرده است. هر آتلیه عروس وظیفه دارد که از کلیه مراحل عروسی شما فیلم برداری کند. آن‌ها با چاپ عکس‌هایی که انتخاب کردید، یک آلبوم عکس به شما داده و چاپ شاسی نیز انجام می‌دهند. اما هر آتلیه عکس و فیلم ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود را دارد، خدمات مختلفی ارائه داده و هزینه آن متفاوت است. بیا تو عروسی که سال‌ها تخصص و تجربه فعالیت در زمینه تشریفات عروسی را دارد، نکاتی را درباره انتخاب یک آتلیه عکاسی عروس خوب به شما ارائه می‌دهد. با ما همراه باشید تا با مطالعه این مقاله آتلیه عکاسی مناسبی برای ثبت شیرین‌ترین خاطرات زندگی‌تان پیدا کنید.  

تجربه و سابقه‌ی کاری آتلیه عکاسی عروس

می‌توانید با مراجعه به وب سایت و صفحه‌های رسمی آتلیه عکاسی عروس مورد نظرتان درباره آن تحقیقات کاملی کنید. در این سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی نمونه کارهای آن آتلیه عکاسی عروس قرار داده شده است. شما از این طریق به سابقه کار و کیفیت آن آتلیه عکاسی عروس پی خواهید برد.

عکاسی از مراسم عروسی کار چندان راحتی نیست و به تجربه زیادی نیاز دارد. در نتیجه هر چه تجربه، سابقه کار و رضایت مشتری از یک آتلیه عکاسی عروس بیشتر باشد، آن آتلیه عکاسی قابل اطمینان تر خواهد بود. آتلیه‌های عروسی که بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند بدون این که با زبان از خود تعریف کنند، شما را از کیفیت کار خود مطلع خواهند کرد.

میزان تجربه آتلیه عکاسی عروس

برای بررسی میزان تجربه‌ای که یک آتلیه عکاسی عروس دارد، نمونه کارهای قبلی آن را بررسی کنید. آیا نمونه کارهای قبلی آتلیه عکاسی عروس، نحوه ادیت عکس‌ها و نحوه فیلم برداری مورد پسند شما هستند؟ به نورها، رنگ‌ها، ژست‌ها، و همه جزئیات تصویرهای نمونه کار دقت کنید. این نکته بسیار مهم است که بدانید آتلیه عکاسی مورد نظر شما در چه سبکی عکس می‌گیرد. قبل از آن لازم است سبک آتلیه و عکاسی مورد نظر خود را شناخته باشید تا بدون شک و دودلی یک آتلیه عکاسی عروس را انتخاب کنید. برخی از عکاسان، در نور طبیعی بهترین کار خود را نشان می‌دهند. این افراد کمتر از فلش و نور مصنوعی استفاده می‌کنند. برخی دیگر از عکاسان ممکن است برعکس عمل کنند و در فضاهای بسته، با نور فلش و یا نورپردازی‌های سلیقه‌ای بهتر عکاسی کنند. برای اولین قدم، سلیقه خود را بشناسید و طبق آن یک آتلیه عکاسی عروس را انتخاب کنید.

بودجه آتلیه عکاسی عروس

آتلیه عکاسی عروس هم مانند سایر تشریفات عروسی هزینه خود را دارد. به آتلیه‌های مختلف سر بزنید و مبالغ پیشنهادی هر کدام را با یکدیگر مقایسه کنید. باید ببینید که هر کدام با چه قیمتی، چه خدماتی به شما ارائه می‌دهند. برای اینکه بهتر بتوانید در مورد خوب یا بد بودن یک آتلیه عکاسی عروس تصمیم بگیرید، فقط کیفیت کار آنها را مد نظر داشته باشید. کیفیت کار هر آتلیه عکاسی عروس از نمونه کارهایی که در سایت، اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی می‌گذارد قابل تشخیص است. سعی کنید خود را زیر فشار بیش از حد نگذارید. قرار است شب عروسی شما یک شب خاطره انگیز باشد، نه سرشاز از اضطراب و فشار. پس آتلیه‌ای را پیدا کنید که با بودجه شما تناسب داشته باشد.

تجهیزات آتلیه عکاسی عروس برای عکاسی و فیلم برداری

در مورد اینکه آتلیه عکاسی مدنظر شما چه تعداد دوربین برای فیلم برداری و عکاسی دارد تحقیق کنید. مسلماً هر چه تعداد این دوربین‌ها بیشتر باشد، عکس‌ها و فیلم‌های شما جذاب‌تر خواهد شد. همچنین هر چه تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد هزینه‌ای که باید برای آتلیه عکاسی اختصاص دهید نیز بیشتر می‌شود. شاید دلتان بخواهد دوربین به فاصله چندین متر بالاتر از شما و از زاویه بالا فیلم برداری کند، همه این‌ها بستگی به سلیقه شما دارد. با دقت به سلیقه ای که دارید ببینید آتلیه مدنظر شما این امکانات را دارد یا نه.

داشتن عکاس خانم و آقا

یکی دیگر از لزوماتی که هر آتلیه عکاسی عروس در ایران باید داشته باشد، داشتن عکاس خانم و آقا برای عکاسی و فیلم برداری جداگانه و همزمان بخش خانم‌ها و آقایان است. این موضوع یک ویژگی مهم برای یک آتلیه عکاسی عروس مناسب به حساب می‌آید. یک عکاس در تمام روز همراه عروس خانم خواهد بود، خیلی مهم است که عروس خانم با عکاس احساس راحتی داشته باشد. همچنین مهمان‌های خانم با حضور یک خانم فیلم بردار در مراسم احساس راحتی بیشتری می‌کنند. همین امر برای آقای داماد و مهمان‌های آقا نیز صدق می‌کند. پس حضور همزمان کادر عکاسی خانم و آقا امر بسیار مهمی است.

امنیت فیلم‌ها و عکس‌ها

نگرانی همه خانواده‌ها همین است! آیا عکس‌ها و فیلم‌های عروسی من در امنیت خواهند ماند؟ این نکته بسیار مهم است که آتلیه عکس و فیلم برداری قابل اعتماد باشد و فایل‌های عروسی شما نزد ایشان از امنیت کامل برخوردار باشند. طبیعی است که هیچ کسی نمی‌خواهد عکس‌های شخصی خودش، همسرش و مهمانانش در اختیار شخص دیگری قرار بگیرد. همچنین اگر آتلیه عکاسی عروس به همچنین اشتباهی مرتکب شود، برای سابقه خودش پیامد ناخوشایندی خواهد داشت.

آیا این آتلیه عکاسی عروس پرکار است؟

از روی عکس‌ها و فیلم‌هایی که آتلیه عکاسی به روی وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود قرار می‌دهد می‌توانید میزان کار آن آتلیه را بسنجید. اگر دائماً عکس‌ها و فیلم‌های جدیدی برای آپلود کردن دارند، این نشان می‌دهد آنها مجموعه پر کاری هستند. یک آتلیه عکاسی عروس وقتی پر کار و محبوب مردم می‌شود که مشتریان از کار آنها رضایت داشته باشند. در واقع آتلیه‌های عروسی که کارشان را به خوبی انجام می‌دهند سر زبان‌ها افتاده و کارشان زیاد می‌شود. هر عروس و داماد آتلیه عروس خود را به عروس و داماد دیگر معرفی می‌کند و به مرور این آتلیه عکاسی معروف و شلوغ می‌شود. در نتیجه آتلیه‌های پر کارتر قابل اعتماد تر هستند.

از جزئیات همه‌ی هزینه‌های آتلیه عکاسی عروس مطلع شوید

ممکن است در ابتدا یک مبلغ را به شما بگویند، اما پس از مراسم عروسی و هنگام تحویل عکس‌ها و فیلم‌ها، هزینه بیشتری از شما دریافت شود. به عنوان مثال هزینه چاپ عکس را جدا از مبلغ عکاسی و فیلم برداری محاسبه می‌کنند. این موجب می‌شود که ناگهان فشار مالی پیش بینی نشده‌ای به شما وارد شود. در ابتدای امر شما براساس بودجه خود آتلیه عکاسی عروس را انتخاب می‌کنید. اما در آخر با اضافه شدن ناگهانی مبلغی از پیش تعیین نشده کار برای شما مشکل می‌شود. در نتیجه از ابتدا، هزینه جزء به جزء کاری که برای شما انجام می‌شود را بپرسید تا در آخر دچار مشکل نشوید.

طرز برخورد با مشتری در آتلیه عکاسی عروس

روز عروسی روزی است که عروس و داماد برای همیشه به خاطر خواهند سپرد. در این روز همه عروس و دامادها دوست دارند بدون هیچ دغدغه‌ای شاد باشند، هیچ مشکلی بوجود نیاید و این روز یکی از بهترین روزهای عمر آنها شود. بنابراین در این روز مهم شادی و آرامش خاطر عروس و داماد از هر چیزی مهم‌تر است. شما زمان زیادی را با عکاسان و فیلم برداران خواهید گذراند، در نتیجه طرز رفتار و برخورد آنها بسیار مهم است. بدخلقی و بی حوصلگی کادر آتلیه عکاسی عروس می‌تواند این روز زیبا و شیرین را به کام شما تلخ کند. پس در انتخاب آتلیه عکاسی عروس حتماً طرز رفتار و برخورد کارکنان با مشتری را مدنظر داشته باشید.

مرتب سازی:

جستجوی خدمات عروسی شما بر اساس دسته بندی

تالارهای عروسی تهران باغ تالارهای تهران آتلیه های عروس تهران سالن های زیبایی تهران مزون های لباس عروس تهران تشریفات مجالس تهران آرایشگاه های داماد تهران گل فروشی های تهران قنادی های تهران دی جی های تهران فروشگاه های کارت عروسی تهران اجاره ماشین عروس تهران رستوران های تهران کلینیک های پوست و مو تهران مزون های سفره عقد تهران فروشگاه های لباس داماد تهران کرایه چی های تهران آتلیه های کودک تهران باشگاه های بدن سازی تهران هتل های تهران فروشگاه های لوازم خانگی تهران محضرهای ازدواج تهران جواهر فروشی های تهران دکوراسیون و چیدمان منزل عروس تهران سالن های عقد تهران باغ های عکاسی تهران فروشگاه های مبلمان تهران تالارهای فروشی و اجاره ای تهران مشاوران قبل از ازدواج تهران مزون های لباس مجلسی تهران آموزشگاه های آرایشگری تهران خدمات کاشت و طراحی ناخن تهران میکرو پگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو تهران مراکز خدمات مو و مژه تهران فروشگاه های لوازم آرایش تهران چاپخانه ها تهران سیستم های نورپردازی مجالس تهران مزون های مانتو عقد تهران متفرقه تهران فروشگاه های لوازم مراسم عقد تهران