ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
1 / 1

تالارهای عروسی تبریز


تالارهای عروسی تبریز تنها منتظر یک مجلس عروسی هستند تا بتوانند خودی از خود نشان دهند. با برگزاری مراسم عروسی در تبریز می‌توانید یک شب شیرین را برای خودتان رقم بزنید. تبریز، این شهر زنده و تاریخی می‌تواند شیرینی مجالستان را دو چندان کند.

این مجموعه‌ها در نقطه به نقطه تبریز مستقر شده‌اند و به دنبال عروس و دامادهای خوشبخت می‌گردند. اگر به دنبال تشریفات پر و پیمان برای عروسی‌تان هستید پس دست بجنبانید و با ما همراه شوید.

 

موقعیت مکانی

 

تالارهای عروسی تبریز مکان‌هایی زیبا و لوکس برای برگزاری مجالس عروسی می‌باشند. این تالارها با معماری باشکوه و دیوارهای مرتفع و مجلل، فضاهای لاکچری، دکوراسیون پر زرق و برق، خوراک یک مهمانی مفصل هستند. تبریز از آن دسته شهرهایی است که مجموعه‌های خدماتی عروسی آن در اقصی نقاطش پراکنده شده‌اند. تالارهای عروسی تبریز اکثرا در منطقه یک مانند ولیعصر بنا شده‌اند. 

 

قیمت تالارهای عروسی تبریز

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت تالارهای عروسی تبریز به شرح زیر هستند:

موقعیت مکانی: همانطور که در بخش قبل اشاره شد، اکثر تالارهای عروسی تبریز در منطقه یک تاسیس شده اند. اما با توجه به گستردگی این شهر، در محله به محله آن یک تالار عروسی با کیفیت به چشم می‌خورد. دقت داشته باشید مجموعه‌هایی که در مناطق بالاتر قرار گرفته اند از تعرفه‌های بالاتری هم برخوردار هستند.

طراحی و دکوراسیون: راستش در تمامی تالارهای عروسی این شهر رنگ و بویی از کیفیت و مهارت به چشم می‌خورد. کاشی به کاشی این تالارها با معماری و سلیقه‌ای خاص بنا شده است. توجه داشته باشید هرچه در طراحی و دکوراسیون این مجموعه‌ها از عوامل متعدد و سبک و سیاق خاص‌تری استفاده شده باشد هزینه‌های بالاتری هم دارند. سقف‌های کار شده، لوسترهای آب طلا کاری شده، حوضچه‌هایی که با کاشی های طرح سنتی مزین شده اند؛ همگی از ویژگی‌های یک تالار عروسی گران قیمت در قلب تبریز می‌باشد. 

امکانات و خدمات: امکاناتی از قبیل سالن عقد مجزا، LCD، پارکینگ، موسیقی، محل بازی کودک، طرح ازدواج و… از خدمات برخی تالارهای عروسی تبریز می‌باشد.هرکدام از خدمات اشاره شده بر هزینه مجموعه موردنظرتان اضافه خواهد کرد.

اعتبار و شهرت: تبریز شهری است که مجموعه‌های قدیمی‌تر، بیشتر بر سر زبان‌ها است. اگر می‌خواهید در تبریز به دنبال یک تالار عروسی با کیفیت بگردید با یک پرسش ساده از عابران این اتفاق خواهد افتاد. غیر ممکن است که مجموعه بی کیفیتی را در این شهر پیدا کنید اما با یک پرسش ساده می‌توانید به یک مجموعه با کیفیت دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که هرچه یک تالار قدیمی‌تر، شهرت آن در تبریز بیشتر.

 

منوی غذا

 

اگر به دنبال یک جشن عروسی خوشمزه هستید، تبریز انتخاب عاقلانه‌ای خواهد بود. این را دیگر همه مردم ایران می‌دانند که خوشمزه‌ترین غذا و شیرینی‌ها در تبریز پیدا می‌شود. در لیست منو تالارهای عروسی تبریز، بدون نگرانی از کیفیت  و طعم غذا می‌توانید آن را برای جشنتان رزرو نمایید.

تبریز هم مانند سایر شهرها از تعدد منو بالایی در تالارها برخوردار می‌باشد. تالارهای عروسی تبریز شامل سه نوع منو می‌باشند. پیش غذا، غذای اصلی و دسر. شما می‌توانید انواع غذاهای تبریزی و شیرینی و دسرهای خوشمزه را در این منو‌ها پیدا کنید.    

 

 بهترین تالارهای عروسی تبریز

 

 • تالار پذیرایی قصر الماس در ولیعصر
 • تالار پذیرایی سپید در جاده تبریز- تهران
 • تالار پذیرایی معین دربار در جاده ائل گلی
 • تالار پذیرایی فلامینگو باغلار باغی در بلوار استاد شهریار
 • تالار پذیرایی عمارت دایمس در یاغچیان
 • تالار پذیرایی قیزیل آلما در اتوبان تبریز
 • تالار پذیرایی پروازی در جاده باسمنج
 • تالار پذیرایی ساوالان در ولیعصر
 • تالار پذیرایی پارادایس در جاده باسمنج
 • تالار پذیرایی خاتم در آبرسان
 • و..
مرتب سازی: