ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

خمات مجالس تشریفات عروسی: لیست بهترین تشریفات مجالس عروسی در تهران

تاریخ آخرین بروزرسانی : 3 اردیبهشت 1403

برگزاری مراسم عروسی در تهران چه تفاوتی با مراسم های عروسی در دیگر استان ها دارد؟ ایا ارائه خدمات مجالس تشریفات عروسی در همه مناطق تهران یکی است؟ اگر به دنبال لیست بهترین تشریفات عروسی تهران به همراه مناسب ترین قیمت خدمات مجالس و غیره هستید؛ حتما به سایت بیا تو عروسی مراجعه نمایید. این سایت جز یکی از بهترین سایت تشریفات عروسی در ایران به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر با خدمات عروسی تهران و حومه، با ما همراه باشید.

مهمترین خدمات تشریفات مجالس چیست؟

مهم ترین خدمات تشریفاتی بسته به هنجارهای فرهنگی، مذهبی و اجتماعی می تواند متفاوت باشد. خدمات تشریفاتی رویدادهای مهمی هستند که اغلب، نقاط عطف یا انتقال مهمی را در زندگی افراد نشان می دهند. آنها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند، از جمله مراسم مذهبی، آیین های فرهنگی یا رویدادهای رسمی. در حالی که اهمیت خدمات تشریفاتی خاص ممکن است از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت باشد، در ادامه به معرفی تعدادی ازخدمات مجالس درتهران  که به جز عروسی می تواند موارد دیگر هم باشد، می پردازیم و سپس لیستی از خدمات عروسی را به شما معرفی می نماییم.

1. تشریفات عروسی

مراسم عروسی، به عنوان یکی از مهم ترین خدمات تشریفاتی شناخته شده است. خدماتی  که در این مراسم انجام میشود با  خدماتی که در مراسم مذهبی و غیره صورت میگیرد، بسیار متفاوت بوده است. در تشریفات مجالس عروسی، از خدمات شادی آور و انرژی بخش مانند ایجاد دکوراسیون و نورپردازی های شاد، شمع آرایی، آتش بازی، گل آرایی به سبک عروس و داماد، استفاده از آهنگ های رقص و پایکوبی، مکان هایی برای عکاسی عروس و داماد، چیدمان های مختلف برای سفره عقد و غیره، جهت برگزاری بهتر مراسم عروسی استفاده می شود.

2. خدمات تشییع جنازه و یادبود

 تشییع جنازه و یادبود یک مراسم رسمی بوده که در آن، از متوفی تجلیل و یاد می شود. این گونه تشریفات مجالس در تهران، فرصتی را برای خانواده و دوستان فراهم می کند تا دور هم جمع شوند و ادای احترام کنند. مراسم تشییع جنازه و یادبودها اغلب شامل مداحی، نیایش و آداب مخصوص به سنت های فرهنگی یا مذهبی متوفی می تواند متفاوت باشد. 

3.تشریفات مجالس  فارغ التحصیلی

یکی از بهترین تشریفات مجالس در تهران، مراسم فارغ التحصیلی بوده که نشان دهنده تکمیل یک نقطه عطف آموزشی، مانند دبیرستان، کالج یا دانشگاه است. عموما این گونه مراسم های تشریفاتی در همه خانواه ها یا مدارس برگزار نمی شود و شاید تعداد محدودی از مدارس یا خانواده ها به برپایی چنین مراسماتی بپردازند. هدف از این گونه خدمات مجالس، دستاوردها و سخت کوشی دانش آموزان بوده که بعد از طی کردن مراتب تحصیلی، وارد یک مرحله جدید از زندگی خود می شوند و نوجوانی را به جوانی مبدل می کنند. در مراسم فارغ التحصیلی، اغلب با ارائه دیپلم، برگزاری سخنرانی و پوشیدن کلاه و لباس مجلسی نمادین همراه بوده است.

4.خدمات مجالس مذهبی

در ایران، بزرگترین خدمات تشریفات مجالس، مراسم مذهبی بوده که این گونه مراسم ها، برای افرادی که به دین و آیین های دینی معتقد هستند،حائز اهمیت می باشد. مهم نیست دین شما یهودی، زرشت، مسیحی و غیره باشد، خدمات مجالس مذهبی، متناسب با نوع مذهب آماده میشود و یک روز به یادماندنی را برای میزبان و مهمانان فراهم میکند.

5. خدمات مراسم اهدای جوایز

 مراسم اهدای جوایز که در یک سالن تشریفات مجالس برگزار می شود، عموما دستاوردها را در زمینه های مختلف، مانند سرگرمی، ورزش، و دانشگاهی به رسمیت می شناسد و از آن ها تجلیل  به عمل می آورد. آنها بستری  را برای تجلیل از افراد برجسته و مشارکت آنها در صنایع مربوطه نیز فراهم می کنند. نمونه‌هایی از مراسم جوایز، شامل جوایز اسکار، جوایز نوبل و مراسم جوایز دانشگاهی است.

6. تشریفات مراسم بلوغ

خدمات تشریفات مجالس بلوغ، نشان دهنده  گذر زمان از کودکی به بزرگسالی است و در فرهنگ های مختلف در سراسر جهان جشن گرفته می شود. این مراسم اغلب شامل آیین ها، آموزه ها یا آزمون هایی است که نمادی از آمادگی فرد را برای  روبرو شدن و بر عهده گرفتن مسئولیت ها در بزرگسالی  نیز می رساند.

اهمیت برگزاری خدمات مجالس تشریفاتی برای هر خانواده، متناسب با نوع فرهنگ و مذهب می تواند متفاوت باشد. در بخش های بعدی، بیشتر با ارائه خمات تشریفات عروسی تهران به همراه لیست پکیج ها و قیمت و دیگر موارد نیز آشنا خواهید شد.

معرفی بهترین تشریفات عروسی تهران

هر چقدر به مراسم عروسی یا مهمانی خود نزدیک می‌شوید، قطعاً استرس بیشتری به سراغتان می‌آید. کار تشریفات مجالس عروسی تهران، کم کردن استرس شما است. تیم برنامه ریزعروسی که عموما درسالن تشریفات عروس، حضور دارد؛ می‌تواند صفر تا صد برگزاری مراسم عروسی یا تشریفات مراسم عقد را بر عهده بگیرد. در این صفحه از بیاتو عروسی، شما می‌توانید بهترین تشریفات عروسی تهران را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه درخواست قیمت، لیست هزینه تشریفات مجالس را دریافت خواهید کرد؛ اما برای آشنایی بیشتر با بهترین تشریفات عروسی تهران، حتما به لیست زیر مراجعه نمایید 

تشریفات ستاره طلایی، یکی از بهترین مکان ها برای ارئه خدمات مجالس مانند عروسی، همایش، سمینار و غیره می باشد. شما با استفاده از تشریفات مجالس ستاره، می توانید ظروف مورد نیاز خود را کرایه نمایید و حتی از تجربه آن ها برای سرویس دهی و ساخت دکوراسیون نیز بهره مند شوید. خدماتی که در این تشریفات انجام می شود بسیار متنوع بوده و شما به راحتی می توانید به اجاره هر آنچه که مد نظر شما است از تالار و باغ تالار تا اجاره ماشین و غیره نیز بپردازید.

یکی از بهترین تشریفات عروسی تهران که دارای سابقه ای بیش از 10 سال دارد، تشریفات خاطره می باشد. لوکس خاطره برای راحتی کار شما عزیزان با استفاده از یک تیم مجرب و متخصص توانسته بهترین خدمات و راهنمایی ها را در عرصه های گوناگونی مانند برگزاری مراسم های عقد و عروسی، نامزدی، همایش ها و غیره بر عهده بگیرد. اگر میخواهید که صفر تا صد یک تشریفات عروسی در تهران به بهترین شکل ممکن برگزار شود، می توانید از خدمات مجالس لوکس خاطره استفاده نمایید.

یکی دیگر از تشریفات عروسی تهران که جز خوش نام ترین ها در این حوزه از خدمات مجالس به حساب می آید و  می تواند در برگزاری مراسم های گوناگون مانند بله برون، عقد و عروسی، تولد و نامزدی نیز به شما کمک فراوانی نماید، تشریفات مجالس منزا می باشد. یکی از مهمترین دلایل خوش نام شدن این تسریفات، بهره مندی از پکیج های جذاب پذیرایی و شام مانند فینگرفودهای متنوع، تنوع زیاد در دسر ها و پیش غذاها و دیگر موارد می باشد. اگر به دنبال تشریفاتی می گردید که با تالارهای لاکچری تهران نیز در مناطق مختلف آشنایی داشته باشند، حتما به این تشریفات مجالس نیز مراجعه نمایید.

اگر به دنبال یک تشریفات لوکس عروسی در تهران می گردید که هم سابقه طولانی در این عرصه داشته باشد و هم با بسیاری از باغ تالارها و آتلیه ها نیز همکاری مستمر داشته باشد، می توانید به تشریفات لوکس مشیری نیز مراجعه نمایید. این تشریفات خدمات مجالس عروسی، از خدمات متنوعی مانند کترینگ های اختصاصی، گل آرایی و دیزاین و دیگر تجهیزات مجالس نیز برای کمک به مشتریان خود استفاده می کند. شروع کار این مجموعه از سال 1377 توسط خانم مشیری بوه است.

یکی دیگر ازتشریفات عروسی تهران که در لوکس ترین لوکیشن در تهران واقع شده است و کاملا با تشریفات قبلی متفاوت می باشد، می توان به خدمات عروسی لوکس ملل نیز اشاره کرد. بسیاری از افرادی که به دنبال ایده های نو هستند و می خواهند از خدمات لاکچری در زمینه های گوناگون استفده نمایند، حتما به این تشریفات مراجعه نمایند. البته اگر بودجه تشریفات و خدمات مجالس عروسی و غیره برای شما کم اهمیت می باشد، تشریفات لوکس می تواند بهترین گزینه برای مراسم های VIP شما باشد.

در لیست تشریفات مجالس تهران، نام تشریفات دوشیزه به چشم می آید که با تشریفات قبلی، کمی متفاوت تر نیز می باشد. این تشریفات لوکس، از یک باغ عمارت مجلل در بهترین موقعیت از تهران واقع شده است که برای تمامی مراسم ها از جمله ایونت ها، سالگردها، مراسم عقد و عروسی، بله برون و نامزدی و غیره، آماده پذیرایی و ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. از مهمترین خدمات مجالس ارائه شده در این مجموعه، موزیک زنده در فضای باز، استفاده از ظروف و اکسسوری فوق لاکچری، تنوع در لوکیشن های عکاسی و غیره می باشد.

لیست تشریفات مجالس تهران

اگر با مکان هایی که به عنوان خدمات مجالس یا تشریفات عروسی در تهران، خود را معرفی می کنند آشنایی ندارید، در ادامه این مطلب، لیست تشریفات مجالس تهران  که از بهترین مراکز ارائه خدمات مجالس تشریفات به شمار می روند را برای شما بازگو می کنیم:

 • تشریفات لوکس آراد: یکی از بهترین تشریفات مجالس در تهران که بیش از15 سال سابقه در ارائه خدمات عروسی و غیره دارد، تشریفات آراد می باشد. این مجموعه توسط آقای بابایی اداره میشود و دارای سفره عقد، باغتالار اختصاصی و پارکینگ و دیگر مزایا می باشد.
 • تشریفات مجلل بدرودیان: یکی ازویژگی های خاص خدمات مجالس بدرودیان، تفاوت در برگزاری و آماده سازی متناسب با ایده و نظرات مشتریان می باشد. این مجموعه با دارا بودن تیمی مجرب و ایده پردازی قوی، میتواند در برگزاری مراسم شما بسیار موثر واقع شود. اگر به دنبال تفاوت در بین تشریفات می گردید، حتما به این تشریفات مجالس نگاهی بیاندازید.
 • تشریفات ستیلا: یکی ازتشریفات مجالس در تهران که با مدیریت آقای حاجی عباسعلی اداره می شود، تشریفات مجالس ستیلا می باشد. اگر به دنبال دیزاین های متعدد و تیم اجرایی موفق در این زمینه می گردید که بتواند از صفر تا صد مراسم را به صورت اختصاصی برای شما مهیا نماید، می توان به این مجموعه خوش نام مراجعه کرد. چیدمان و دیزاین میز و صندلی و گل آرایی و دیگر امکانات را متناسب با ایده و خلاقیت شما طراحی و آماده سازی می شود و می تواند یک شب رویایی را بری شما به ارمغان آورد.
 • تشریفات مجالس رویال: خدمات مجالس و تشریفات رویال، از به روزترین و بهترین امکانات برای برگزاری مراسم ها استفاده می کند و تمام تلاش خود را برای ماندگار کردن بهترین شب عروسی نیز به کار میگیرد. تشریفات مجالس رویال با تنوع غذایی و شیرینی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای برپایی مراسم شما باشد و از نظر قیمت هم بسیار مقرون به صرفه بوده است.
 • تشریفات مجالس الیزه: یکی از بهترین خدمات مجالس برای تمامی مراسم ها، تشریفات عروسی الیزه می باشد. این تشریفات از تنوع غذایی متفاوت، تیم پذیرایی و کادری مجرب، تنوع در گل آرایی، دکوراتیو و همکاری با تعداد زیادی تالار و باغ عروسی برخوردار است.  اگر میخواهید ظروف اختصاصی و ویژه برای مراسم خود به اجاره بگیرید، الیزه می تواند با بهترین قیمت، این خدمات را در اختیار شما بگذارد. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها، حتما به سایت آن ها مراجعه نمایید.
 • تشریفات آنتیک: یکی از بهترین خدمات تشریفات عروسی در تهران، تشریفات لوکس آنتیک بوده که با دارا بودن بیش از 20 مورد باغ و تالار و عمارت های لاکچری، جز بهترین ها برای برگزاری مراسم به حساب می آید. هدف این مجموعه رسیدن به سطح عالی و استفاده از متدهای به روز دنیا می باشد و از خدماتی مانند آرایشگاه و گروه فیلم برداری با تخفیفات خوب، دارا بودن بیش از10 مدل غذا، سالاد و دسر، تنوع غذایی زیاد در منو، دارا بودن نوشیدنی های متفاوت برای شام، دارا بودن بیش از 6 مدل میوه کوکتل، شیرینی و آب میوه، تنوع در فینگر فود و دیزاین جایگاه عروس و داماد، دسته گل و گل آرایی و غیره نیز بهره می برد.
 • تشریفات بین المللی اورانوس: اگر میخواهید مهمان های خارجی و بین المللی خود را به یک مجموعه شیک در غرب یا شرق تهران دعوت کنید که از اکسسوری های فوق العاده جذاب هم استفاده می کند، اورانوس می تواند یکی از بهترین ها باشد. مدیر این مجموعه یک خانم بوده که با سابقه بیش از 13 سال توانسته بهترین ماسم های عقد و عروسی و تولد و سالرد را با بهترین شکل ممکن نیز برگزار نماید. این مجموعه دارای 50 درصد تخفیف برای برگزاری مراسم های پاییز و زمستان خود می باشد.
 • تشریفات آقاجانی: یکی از بهترین تشریفات مجالس عروسی که دارای اشپزخانه صنعتی می باشد و از بهترین برندهای موزیک و استودیو عکاسی برخوردار است، می توان به خدمات مجالس آقاجانی نام برد. این مجموعه دارای بهترین پکیج های به روز و با قدمت بیش از 12 سال، بهترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

لطفا برای دیدن ادامه لیست خدمات مجالس تهران، به پایین صفحه بروید.لازم به ذکر است که تعدادی از سالن تشریفات عروس، برای رفاه بیشتر مشتریان خود، از چک های اقساطی برای دریافت هزینه های خود استفاده می کنند تا عروس و دامادهای آینده بتوانند بهترین شب زندگی خود را با کمترین اضطراب و با بالاترین کیفیت نیز تجربه نمایند. یکی از بهترین تشریفات مجالس در تهران، تشریفات مجالس الوا می باشد.

قیمت تشریفات عروسی تهران چقدر است؟

تشریفات عروسی تهران به خاطر تنوع پکیج، لوکیشن‌های خاص خود و خدمات خاصی که ارائه می‌دهند، قیمت‌های متفاوتی دارند. مزیت خوبی که تشریفات مجالس عروسی تهران دارند این است که می‌توانند بهترین سالن‌ زیبایی تهران، آتلیه عکاسی، تالار و باغ تالار و غیره را با قیمت مناسب‌تری برای شما رزرو کنند. به خاطر آشنا بودن تشریفات تهران با دیگر مجموعه‌ها، می توانید از تخفیف های ویژه ای نیز برخوردار شوید؛ با این حال برای دریافت قیمت خدمات مجالس عروسی تهران، کافیست روی دکمه درخواست قیمت کلیک کنید.

معرفی انواع پکیج تشریفات عروسی

انتخاب بهترین پکیج مراسم عروسی به سلیقه، نیاز و بودجه هر فرد بستگی دارد. هر پکیج تشریفات عروسی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که با سلیقه و استایل عروس و داماد مطابقت خواهد داشت. اما در زیر چند نوع پکیج مراسم عروسی را برای شما گرداوری کرده ایم که ممکن است بهترین پکیج برای شما باشد:

1. پکیج کلاسیک الگانس

پکیج تشریفاتی الگانس، مناسب کسانی است که به دنبال برگزاری مراسم عروسی سنتی و باشکوه هستند. این پکیج، شامل محل برگزاری مراسم عروسی با تزئینات زیبا بوده که یک شب بیادماندنی را برای شما فراهم می کند. از دیگر خدمات تشریفات مراسم عروسی الگانس، می توان به چیدمان های زیبا از گل، برنامه ریزی سرو غذا و غیره نام برد. 

2.پکیج عاشقانه روستایی

اگر مجذوب جذابیت یک عروسی با تم روستایی شده اید، بسته عاشقانه روستایی، فقط برای شما طراحی شده است. زیبایی طبیعی محیط اطراف خود را با مکان های جذاب در فضای باز، عناصر دکور روستایی، و فراوانی گل های شکوفه در آغوش بگیرید. این پکیج تشریفات عروسی، جوهر عاشقانه را به تصویر می کشد و یک محیط ایده آل را برای یک جشن صمیمی و روستایی ایجاد می کند. این نوع پکیج،  فضاهای باز، دکوراسیون روستیک و استفاده از گل های زیبا  تشکیل شده است. این بسته برای رویدادهای کوچک و صمیمی می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد.

3. بسته مدرن Glamour

برای آن دسته از زوج هایی که به دنبال یک رابطه معاصر و پر زرق و برق هستند، بسته مدرن Glamour، فراتر از انتظارات شما خواهد بود. این بسته شامل مکانی با دکوراسیون زیبا و نور کافی می باشد که از تزئینات مدرن و تازه برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای عروس و داماد استفاده شده است.

4.پکیج مسافرت

اگر به دنبال برگزاری مراسم عروسی در محیطی زیبا و منحصر به فرد در مقصدی دلپذیر هستید، پکیج مقصد آرامش برای شما مناسب بوده است. این بسته شامل سفر، اقامت و همکاری با تامین کنندگان داخلی می باشد. این امکان را به شما می دهد تا یک مراسم عروسی پر استرس را در محیطی متفاوت و دلپذیر برگزار کنید. با پکیج جامع مسافرت، آرامش داشته باشید و از تجربه عروسی مقصد بدون استرس لذت ببرید.

5. بسته سعادت و صمیمیت

برای کسانی که مایل به جشنی صمیمی با نزدیکترین خانواده و دوستان خود هستند، بسته سعادت، میتواند انتخابی عالی باشد. این بسته بر ایجاد فضایی از گرما و عشق، با مکان های دنج، دکوراسیون شخصی و توجه به تمام جزئیات تمرکز دارد. با این پکیج می توانید عشق خود را در کنار عزیزانتان جشن بگیرید و خاطرات بی نظیری بسازید.

از آنجایی که ترجیحات هر زوجی متفاوت بوده است، بهتر است با بررسی جزئیات هر بسته و مقایسه آن با سلیقه و نیاز خود، بهترین پکیج مراسم عروسی  در تشریفات لوکس مجالس را برای خود انتخاب کنید. علاوه بر این، می توانید با مشاوران تشریفات عروسی در تهران، درباره نیازها و انتظارات خود صحبت کنید تا بهترین بسته را برای شما تعیین نمایند.

خدمات تشریفات مجالس عروسی تهران چه کاری انجام می‌ دهند؟

همان طور که گفتیم خدمات مجالس تهران، از صفر تا صد مراسم‌های شما، چه عروسی باشد یا یک مهمانی را می‌تواند بر عهده بگیرد. قبل از برگزاری مراسم عروسی، مهمانی های مجلل و غیره، حتما بودجه و هدفی که یک کارشناس از خدمات مجالس تشریفاتی باید به آن تخصص داشته باشد را استخدام نمایید. به طور کلی، وظایف بهترین تشریفات عروسی تهران می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • رزرو تالار یا باغ تالار عروسی

مهم‌ترین کاری که تشریفات عروسی تهران انجام می‌دهد، رزرو بهترین تالار یا باغ تالار عروسی برای شما بوده است. البته بعضی از این تشریفات عروسی و خدمات عروسی در تهران، باغ تالارهای اختصاصی دارند  و با معرفی شما به این مکان ها، می توانید بهترین خدمات را دریافت نمایید.

 • غذای عروسی

از دیگر وظایف خدمات مجالس عروسی تهران، پیدا کردن بهترین کترینگ عروسی به همراه بهترین منو تشریفات غذا برای مراسم عروسی شماست. اگر تشریفات مجالس تهران کترینگ اختصاصی نداشته باشد، متناسب با بودجه شما، بهترین کترینگ را برای غذای عروسی یا مهمانی معرفی می‌کند.

 • دکوراسیون تالار و باغ تالار

تیم ودینگ پلنر تشریفات خدمات مجالس در تهران، وظیفه طراحی دکوراسیون باغ تالار یا تالار عروسی شما را بر عهده می گیرد. شما می‌توانید دیزاین‌های مختلفی که دوست دارید را باه همراه تم عروسی، به تیم برنامه ریز و طراح عروسی خود پیشنهاد دهید. مطمئن باشید که آن‌ها بهترین طراحی را برای عروسی شما انجام خواهند داد.

 • مدیریت مراسم عروسی

وظیفه اصلی تیم خدمات مجالس عروسی تهران ، مدیریت و برنامه ریزی عروسی است. به این صورت که از زمان بیدار شدن و همراهی شما در آرایشگاه، تا مدیریت تمام نکات مربوط به لوکیشن عروسی و پایان مراسم تیم تشریفات مجالس تهران در کنار شما خواهد بود.

 • وظایف دیگر تشریفات مجالس عروسی تهران

از دیگر وظایف تشریفات عروسی می‌توان به معرفی بهترین فروشگاه‌ها برای خرید لوازم عروسی، کمک به آماده شدن عروس داماد، چک کردن تمام نکات، برنامه ریزی و مدیریت مراسم از آرایشگاه تا پایان عروسی در تالار یا باغ و غیره اشاره کرد.

نکات مهم در انتخاب تشریفات عروسی و خدمات مجالس عروسی مناسب

همانطور که در بالا ذکر شد، درواقع مراسم عروسی یک رویداد مهم و پر استرس در زندگی  برای هر شخصی که قصد ازدواج دارد نیز به حساب می آید. برنامه ریزی یک عروسی چشمگیر و منحصر به فرد، نیاز به سازماندهی دقیق و استفاده از دکوراتیو و تزئینات متمایز با دیگر مراسم ها و بهره مندی از خدمات پذیرایی و غیره را  می طلبد. در تهران، انتخاب دکوراسیون عروسی و خدمات پذیرایی مناسب می تواند چالش های منحصر به فرد خود را در بر داشته باشد که همین موارد برای زوج ها باعث ایجاد تنش و اضطراب شده است. در ادامه به معرفی نکات مهم برای تشریفات عروسی و خدمات مجالس در تهران نیز می پردازیم:

اگر بخواهیم به مهمترین نکات برای انتخاب تشریفات مجالس در تهران بپردازیم، حتما به رعایت موارد زیر اهمیت دهید:

 • دارا بودن مجوز: یکی از مهمترین موارد در انتخاب تشریفات خدمات عروسی، دارا بودن مجوز می باشد که در صورت هرگونه مشکلی یا پرداخت هزینه گزاف، بتوانید به مرجع مربوطه جهت شکایت نیز مراجعه نمایید. در صورت داشتن شبکه های اجتماعی و فعالیت داشتن کاربران زیاد، دلیل به معتبر بودن آن مکان نمیتواند باشد و تنها به این مورد اکتفا نکنید.برای اطمینان از پرداخت و بستن قرارداد، حتما مجوز برگزاری خدمات مجالس را مورد بررسی قرار دهید.
 • بررسی مدت زمان فعالیت تشریفات: یکی دیگر از نکات مهم در خدمات تشریفات عروسی، بررسی سوابق کار آن مجموعه در برگزاری خدمات مجالس می باشد. بررسی سوابق، فقط مختص افراد نیست و بسیاری از مراکزی که قصد همکاری یا دریافت خدمات از آن ها را دارید، باید مورد بررسی قرار گرفته شوند.ان ها ممکن است از مشتریان قبلی خود، کلاهبرداری کرده باشند و نام خود را برای پاک بودن نیز عوض کرده باشند. حتما این موارد رادر نظر داشته باشید و تنها به خدمات و قرار گرفتن در لوکیشن های بالای شهر، اکتفا نکنید.
 • بررسی کیفیت و کمیت غذای تشریفات: اگر تشریفات مجالس عروسی دارای خدمات کیترینگ و آشپزخانه می باشد، حتما از کیفیت مواد اولیه برای تهیه غذا و بهداشتی بودن آن مکان اطمینان داشته باشید. برای شروع می توانید طعم غذایی که آنها درست کرده اند را امتحان کنید و از دارا بودن سراشپز حرفه ای نیز مطمئن شوید.
 • توجه به تزئینات و گل آرایی تشریفات متناسب با سلیقه شما: بسیاری از خدمات مجالس عروسی و تشریفات در تهران، از دکوراتیو مهیج و استفاده از گل آرایی های متنوعی نیزاستفاده می کنند. حتما قبل از مراسم، تزئینات گل آرایی و دیزاینی که مد نظر داشته اید را مورد بررسی قرار دهید تا در روز مراسم، دچار مشکل نشوید.
 • توجه به بودجه و هزینه تشریفات عروسی: قبل ازهر کاری، باید هزینه و بودجه ای که می خواهید برای مراسم خود خرج نمایید را در نظر بگیرید. اگر بودجه شما در حد یک تالار میباشد؛ بهتر است از تالارهایی که تمامی امکانات را در اختیار شما میگذارند استفاده نمایید. اما اگر بودجه شما محدود بوده و یا حتی تمایل دارید در مکان مورد نظر خود، از بهترین و معروف ترین خدمات تشریفات عروسی استفاده نمایید متناسب با خدمات مدنظر و قیمت نیز، تشریفات عروسی خود را انتخاب نمایید.

بیاتو عروسی

مجموعه تخصصی بیاتو عروسی با بیش از 14 سال سابقه، به عنوان بزرگ‌ ترین مرجع معرفی خدمات عروسی در کل ایران در حال فعالیت می‌ باشد. شما در بیاتو عروسی، علاوه بر لیست بهترین تشریفات مجالس عروسی تهران، می‌توانید بهترین آتلیه‌های عکاسی، بهترین سالن‌های زیبایی تهران، تالار و باغ تالار عروسی و موارد دیگر را مشاهده کنید. در هر کجای ایران که باشید، بیاتو عروسی بهترین تشریفات مجالس عروسی شهر را به شما معرفی خواهد کرد.

مرتب سازی: