ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

قوانین و مقررات عمومی

در بیاتوعروسی همواره سعی کرده‌ایم، با بهترین و معتبرترین خدمات دهندگان مراسم عروسی همکاری کنیم. ما در این زنجیره تنها نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان عروس داماد ها و خدمات دهندگان مراسم عروسی سراسر ایران هستیم. بیاتوعروسی مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات مجموعه ها عهده‌دار نیست اما همواره سعی کرده ایم با پیگیری و مذاکره با خدمات دهندگان این مشکلات را به حداقل کاهش دهیم.
بیاتوعروسی مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، مجموعه قانون‌های تدوین‌شده جرایم اینترنتی، و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی، فعالیت می‌کند و کاربرانمان نباید هیچ‌گونه مطلبی را که با شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی مغایرت دارد در این وب‌سایت منتشر کنند. اگر کاربری در این زمینه تخلف کند و تخلفش ثابت شود، عواقب احتمالی این تخلف متوجه خود او خواهد بود و شناسه کاربری‌اش حذف می‌شود.
سو‌ءاستفاده از نام تجاری بیاتوعروسی، سایت بیاتوعروسی، مکاتبات بیاتوعروسی یا استفاده از نام‌های مشابهی که شبه‌برانگیز هستند، به هر طریقی ممنوع است. بیاتوعروسی در صورت مشاهده چنین مواردی حق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه رسیدگی به جرایم اینترنتی در داخل یا خارج و همچنین اطلاع‌رسانی به مجریان یا استفاده‌کنندگان سرویس را برای خود محفوظ می‌دارد
. وب‌‌سایت بیاتوعروسی پایگاه اینترنتی دیگری جز bia2aroosi.com ندارد و فقط از همین راه با کاربرانش تماس می‌گیرد. بیاتوعروسی مکاتبات اینترنتی‌ دیگری را که با آدرس‌هایی به‌جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت انجام شود را تأیید نمی‌کند.
برای حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر این سایت متعهد می‌شود که باعث یا عامل هک‌کردن اطلاعات سایت نمی‌شود و در صورت رخ‌دادن این مسئله با اشخاص حقیقی یا حقوقی‌ای که اطلاعات را هک کرده‌اند هیچ‌گونه مشارکتی نداشته باشد. همچنین اگر از قصد شخص یا موسسه‌ای برای هک‌کردن اطلاعات بیاتوعروسی باخبر شود، لازم است که در اولین فرصت بیاتوعروسی را در جریان قرار دهد
.

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

کوکی به سایت‌ها امکان می‌دهد بدانند کاربرانشان چه چیزی را بیشتر دوست دارند، به همین دلیل همه‌ی وب‌سایت‌هایی که خدمت یا کالایی را به‌صورت آنلاین می‌فروشند، برای ارائه‌ خدمات بهتر به کاربرانشان از کوکی استفاده می‌کنند. بیاتوعروسی هم براساس همین قاعده از کوکی استفاده می‌کند. همچنین با وجود کوکی کاربران مجبور نیستند هر بار اطلاعاتشان را وارد کنند، بااین‌حال کاربران می‌توانند مرورگرشان را به گونه‌ای تنظیم نمایند که هیچ‌وقت کوکی دریافت نکنند؛ اما در‌این‌صورت ممکن است بخشی از خدماتی را که بیاتوعروسی ارائه می‌کند از دست بدهند.
اطلاعات کاربران پیش ،بیاتوعروسی محفوظ است و قرار نیست با مجموعه‌ی دیگری به اشتراک گذاشته شود. فقط مراجع ذیصلاح، در صورتی که حکم قانونی داشته باشند می‌توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.
بیاتوعروسی می‌تواند برای فرستادن هدایا، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، ارسال ایمیل به کاربران و... از اطلاعاتشان استفاده کند.

اجازه‌ی استفاده از مطالب

تمامی خدمات و محتواهایی که بیاتوعروسی تولید و عرضه می‌کند، فقط برای استفاده در وب‌سایت بیاتوعروسی هستند و هیچ‌ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ ندارد که از مطالب این وب‌سایت سوءاستفاده کند.
در صورت انتشار مطالب و محتوای بیاتوعروسی در اینترنت، حتما باید نام و نشانی اینترنتی بیاتوعروسی ذکر شود و لینک به مطلب به‌صورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب و با توضیحات لازم آورده شود.
هیچ فرد حقیقی و حقوقی نباید از محتویات بیاتوعروسی، شامل اطلاعات، عکس‌ها، شیوه سازماندهی و دسته‌بندی مطالب، نقشه‌ها، طرح‌ها، ایده‌ها، لوگو و... سوءاستفاده کند. در صورت سوءاستفاده بیاتوعروسی می‌تواند از طریق قانونی این مسئله را پیگیری کند. استفاده از مطالب بیاتوعروسی در اینترنت فقط با ذکر نام وآدرس اینترنتی وب‌سایت بیاتوعروسی و لینک به مطلب موردنظر مجاز است. همچنین برای استفاده از مطالب وب‌سایت در رسانه‌های چاپی دریافت اجازه کتبی از مسئولان وب‌سایت ضروری است.
تمامی حقوق معنوی محتوا‌هایی (متن، عکس، فیلم) که کاربران بیاتوعروسی تولید کرده‌اند و روی وب‌سایت قرار داده‌اند به بیاتوعروسی تعلق دارد و این وب‌سایت می‌تواند برای ویرایش، حذف یا بازنشر این محتواها به‌هر‌نحوی که صلاح می‌داند اقدام کند.
اگر هر یک از این موارد رعایت نشود، بیاتوعروسی می‌تواند به مراجع قانونی ذیصلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی داخل یا خارج از کشور شکایت کند و برای روشن‌کردن اذهان عمومی درباره این تخطی اقدام کند
.

موارد عدم مسئولیت

بیاتوعروسی فقط دربرابر محتوایی که نویسنده‌ها و متخصصان بخش محتوایش تولید می‌کنند مسئول است و مطالب سایت‌های دیگری که گاهی به آن‌ها لینک داده می‌شود را تأیید نمی‌کند، این مطالب صرفاً جنبه مکمل دارند و بیاتوعروسی درباره آن‌ها مسئولیتی ندارد. مسئولیت محتوای تبلیغات بر عهده‌ بیاتوعروسی نیست.
اطلاعات مربوط به خدمات دهندگان مراسم عروسی ایران که در سایت بیاتوعروسی قرار گرفته، از خود مجموعه ها گرفته شده است. این اطلاعات شامل قیمت‌های به‌روزشده، امکانات، تصاویر،خدمات و... است و مجموعه ها مسئول صحت آن‌ها هستند، بیاتوعروسی تلاش می‌کند که این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه و به‌روزرسانی کند، بااین‌حال به دلیل تغییر شرایط ممکن است این اطلاعات تغییر کند.
ممکن است در جریان پرداخت ارتباط شبکه‌ای قطع شود. بانک این مشکل را برطرف خواهد کرد و اگر از حساب کاربر مبلغی کسر شود، بانک این مبلغ را بازمی‌گرداند و بیاتوعروسی در این مورد مسئولیتی ندارد، اما این شرکت بنا بر تعهداتش تمامی پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

شرایط عضویت در وبسایت بیاتوعروسی

کاربر نباید برای ثبت‌نام و رزرو خدمات شخص دیگری جز خودش را ثبت‌ کند و تعهد می‌کند که اطلاعات خودش را کامل و صحیح در وب‌سایت وارد کند. اگر اطلاعات را ناقص یا نادرست وارد کند مسئولیت این مسئله بر عهده کاربر خواهد بود.
کاربران باید برای ثبت‌نام در بیاتوعروسی نام کاربری‌ مناسبی برای خودشان انتخاب کنند و این نام نباید محتوایی بی‌ادبانه یا دور از عرف داشته باشد.
هیچ فردی نباید بیش از یک شناسه‌کاربری برای خودش بسازد.
اگر مشخصات فردی کاربری تغییر کند، کاربر باید در اولین‌فرصت اطلاعاتش را در بیاتوعروسی اصلاح کند، در غیر این صورت بیاتوعروسی در این زمینه مسئولیتی ندارد
.

قوانین و مقررات رزرو خدمات

بیاتوعروسی (www.bia2aroosi.com) برای رزرو آنلاین تالار، آتلیه ،سالن زیبایی و ... ایجاد شده است. با رزرو این مجموعه ها از بیاتوعروسی، بین شما و مجموعه ای که آن را رزرو کرده‌اید قراردادی قانونی بسته می‌شود؛ در این قرارداد، بیاتوعروسی فقط نقش واسطه را ایفا می‌کند. بیاتوعروسی در واقع اطلاعات رزرو شما را برای آن مجموعه ارسال می کند.
بیاتوعروسی تعهد می‌کند که بعد از رزروکردن و صدور رسید خدمات دهنده در آن تاریخ برای عروس و داماد رزرو شده باشد؛ اما بیاتوعروسی در قبال کیفیت خدمات ارائه‌شده از سوی خدمات دهنده مسئولیتی ندارد.
اگر کاربر رزرو را لغو کند،طبق شرایط کنسلی در پکیج رزرو شده مبلغ کنسلی محاسبه گردیده و به حساب کاربر بازگردانده می شود. که باز پرداخت آن فقط از طریق شماره حساب، شماره شبا یا کارت بانکی‌ای که خودش در سیستم واردکرده میسر است. با اینکه بیاتوعروسی سعی می‌کند که بازپرداخت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود، بنا به شرایطی ممکن است این روند تا ۷۲ ساعت طول بکشد.

بیا تو عروسی، راهنمای جامع عروسی