ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لیست بهترین باغ تالارهای تهران


یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های پیش رو برای تشریفات عروسی، انتخاب باغ تالار است. اینکه یک مکان مناسب را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید، تأثیر بسیاری در رضایت مهمان‌ها از عروسی شما دارد. اهمیت انتخاب باغ تالار عروسی در این است که سایر تشریفات عروسی در این فضا دیده می‌شوند. شاید با خود فکر کنید چگونه بهترین باغ تالار را برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنیم؟ در این مقاله از بیا تو عروسی عواملی را که برای انتخاب یک باغ تالار خوب باید به آن توجه کنید بررسی می‌کنیم.

باغ تالار عروسی

بعد از مراسم نامزدی، نوبت تدارک سایر تشریفات عروسی است. حالا عروس و داماد و خانواده آن‌ها به دنبال برگزاری یک مراسم عروسی باشکوه هستند. در این شرایط باید قبل هر چیز مکانی مناسب را برای برگزاری جشنی به یاد ماندنی انتخاب کرد.

انتخاب باغ تالار عروسی مناسب کمی دشوار است؛ زیرا برای داشتن انتخابی درست باید نکات زیادی را مدنظر قرار دهید. بهتر است به این انتخاب توجه کافی داشته باشید؛ چرا که باغ تالار عروسی همان محلی است که سایر تشریفات مجلس در آن دیده می‌شوند. پس انتخاب درست این مکان به برگزاری جشنی باشکوه و مجلل کمک زیادی می‌کند.

بخصوص اگر بخواهید در اعیاد مذهبی جشن خود را برپا کنید باید سریعاً دست بجنبانید؛ زیرا این روزها به سرعت رزرو می‌شوند. لازم است چند باغ تالار عروسی متفاوت را بررسی کنید. گزینه‌های مناسب پیش روی شما زیاد هستند. پس با دقت به همه آن‌ها را بررسی کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید.

لوکیشن باغ تالار عروسی

باغ تالار عروسی باید از نظر دسترسی شهری مناسب باشد؛ به این معنا که مهمانان نباید برای رسیدن به آن دچار زحمت شوند. اینکه هر مهمان با توجه به شرایط، امکانات و موقعیتی که در شهر دارد چطور می‌تواند خود را به باغ تالار عروسی شما برساند، از مهم‌ترین پارامترها در انتخاب باغ تالار عروسی است.

با توجه به اینکه بسیاری از باغ تالارهای عروسی داخل شهر نیستند، باید به مسائلی مثل ترافیک جاده و مسافت موجود میان سالن زیبایی یا آتلیه عکاسی عروس با باغ تالار عروسی توجه نمایید. حضور به موقع مهمان‌ها و عروس و داماد در مراسم عروسی نکته مهمی است که در لوکیشن تأثیر می‌گذارد.

همه مهمان‌ها لباس‌های مجلسی و سنگین به تن دارند و خانم‌ها به سالن زیبایی مراجعه کرده ‌اند، نمی‌خواهید آن‌ها را مجبور کنید که مسیر طولانی، سخت و پر ترافیکی را طی کنند و برای پیدا کردن جای پارک ماشین مدتی معطل شوند و سر آخر مسیری طولانی را با پای پیاده طی کنند. اگر فاصله زیادی بین شهر و باغ تالار عروسی باشد یا اینکه مسیر نامناسب و گنگ به نظر برسد، اسباب نارضایتی و خستگی مهمان‌ها فراهم شده و هیجان مراسم عروسی شما کم می‌شود.

ظرفیت باغ تالار عروسی

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب باغ تالار عروسی باید به آن توجه کنیم، میزان ظرفیت و وسعت باغ تالار عروسی است. باغ تالار عروسی باید با توجه به جمعیت مهمان‌ها انتخاب شود. اگر تعداد مهمانان شما کم است بهتر است از در نظر گرفتن باغ تالار عروسی بزرگ و با وسعت زیاد خودداری نمایید، در این صورت جشن شما خلوت و بی روح به نظر می‌رسد.

در صورتی که لیست مهمانان شما زیاد هستند و جشن شلوغی خواهید داشت بهتر است از باغ تالار عروسی بزرگ‌تری استفاده کنید. می‌توانید قبل از برگزاری مراسم از مسئول باغ تالار عروسی تعدادی صندلی اضافه برای شرایط از پیش تعیین نشده دریافت کنید.

علاوه بر وسعت و ظرفیت باغ تالار عروسی، به بلندی یا کوتاهی سقف قسمت پذیرایی نیز توجه کنید. چرا که سقف باغ تالار عروسی نباید بیش از حد کوتاه باشد. بهتر این است که برای برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های خود از مکان‌هایی با سقف بلندتر استفاده کنید، این به آن خاطر است که سقف کوتاه موجب احساس ناراحتی و دلگیر شدن فضا می‌شود.

میز و صندلی‌های پذیرایی در باغ تالار عروسی

هنگامی که باغ عروسی را انتخاب می‌کنید، به چیدمان و طرح میز و صندلی‌ها نیز دقت داشته باشید. بهتر است از مسئول باغ بخواهید که برای شب برگزاری جشن عروسی قسمت‌های مختلف باغ بسیار تمیز باشد و آثاری از لکه خوراکی و نوشیدنی‌های مهمانان قبلی به روی میزها و صندلی‌ها نمانده باشد.

در مورد میز و صندلی عروس و داماد برای صرف شام هم بررسی دقیقی داشته باشید. بهتر است در باغ عروسی برای جایگاه عروس و داماد مکان مناسبی در نظر گرفته شده و آن قسمت تزئین شده باشد. می‌توانید از مسئول باغ درخواست کنید میز شام عروس و داماد را به زیبایی با اکسسوری‌های متفاوت تزئین کرده و در اختیار شما قرار دهد. طراحی میز شام عروس و داماد باعث می‌شود جشن شما ظاهری زیبا و رمانتیک به خود بگیرد و عکس‌ها و خاطرات بسیار زیبایی برای شما به یادگار بماند.

 

 

گل و گل آرایی باغ تالار عروسی

نکته دیگری که در انتخاب باغ تالار عروسی باید به آن توجه کنید، گل و گل آرایی باغ و سالن مهمان‌ها است. انتخاب گل و گل آرایی قسمت‌های مختلف باغ مثل جایگاه عروس و داماد و مکان ورود آن‌ها، سردر ورودی مهمان‌ها، میز و صندلی‌ها، دکوراسیون باغ عروسی و همچنین استفاده از نورپردازی مناسب در این مکان‌ها از جمله ایده‌های جالبی است که طراوت و جذابیت بیشتری به فضا می‌دهد. مؤسساتی که وظیفه برگزاری تشریفات عروسی را دارند، در برگزاری مراسم عروسی و انتخاب تشریفات مختلف به شما کمک می‌کنند. این مؤسسات افراد متخصصی را در زمینه انواع تزئینات و تشریفات عروسی به شما معرفی می‌کنند.

سایر پیشنهاد‌های بیاتو عروسی

اگر بخواهید که مراسم شما در باغ برگزار شود، باید به روز برگزاری مراسم، ماه و فصل آن نیز توجه کنید. باید توجه داشته باشید که شرایط هوا در آن روز چگونه است. آیا ممکن است هوا به شدت گرم یا به شدت سرد باشد؟ آیا احتمال بارش باران یا برف زیاد است؟ هر کدام از این اتفاقات می‌تواند عروسی‌تان را خراب کند، پس پیشنهاد می‌دهیم قبل از رزرو باغ به این نکات دقت کنید.

قبل از رزرو باغ تالار عروسی تعداد مهمان‌هایتان را مشخص کنید؛ آیا باغ تالار مورد علاقه شما ظرفیت پذیرش مهمان‌هایتان را دارد؟ علاوه بر اینکه نباید باغ تالار کوچک‌تر از ظرفیت باشد، به نسبت جمعیت مهمان‌های شما نباید خیلی هم بزرگ‌تر باشد؛ زیرا در این صورت مهمان‌ها در فضا به اصطلاح «گم» می‌شوند و عروسی نشاط و هیجان خود را از دست می‌دهد.

علاوه بر این‌ها توجه کنید که باغ تالار عروسی برای چند ماشین ظرفیت پارک کردن دارد؟ راحتی مهمان‌ها در پارک ماشین خود، خستگی آن‌ها از طی مسیر را کم می‌کند؛ بنابراین جشن عروسی‌تان با نشاط بیشتری برگزار می‌شود.

توجه به این نکات ریز باعث می‌شود خاطره خوبی از عروسی شما در ذهن مهمانان بماند. همچنین بهتر است امکانات دیگری مثل سرویس بهداشتی و مسیر سرویس‌ها تا خود باغ تالار عروسی نیز مدنظر شما قرار بگیرند. همچنین منوی غذا و نوشیدنی تالار و کیفیت آن‌ها، رفتار و سرویس دادن مهمان داران را بررسی کنید. برای این کار می‌توانید از رئیس باغ اجازه بگیرید و در یکی از مراسم‌های آن شرکت کنید تا علاوه بر تست غذا و نوشیدنی، از برخورد مهمان داران نیز مطمئن شوید. بهتر این است که در مراسمی حضور یابید که غذاهای مورد نظر شما به عنوان شام عروسی سرو شود، در این صورت از کیفیت غذای انتخابی خود اطمینان کافی حاصل می‌کنید.

 

مرتب سازی:

جستجوی خدمات عروسی شما بر اساس دسته بندی

تالارهای عروسی تهران باغ تالارهای تهران آتلیه های عروس تهران سالن های زیبایی تهران مزون های لباس عروس تهران تشریفات مجالس تهران آرایشگاه های داماد تهران گل فروشی های تهران قنادی های تهران دی جی های تهران فروشگاه های کارت عروسی تهران اجاره ماشین عروس تهران رستوران های تهران کلینیک های پوست و مو تهران مزون های سفره عقد تهران فروشگاه های لباس داماد تهران کرایه چی های تهران آتلیه های کودک تهران باشگاه های بدن سازی تهران هتل های تهران فروشگاه های لوازم خانگی تهران محضرهای ازدواج تهران جواهر فروشی های تهران دکوراسیون و چیدمان منزل عروس تهران سالن های عقد تهران باغ های عکاسی تهران فروشگاه های مبلمان تهران تالارهای فروشی و اجاره ای تهران مشاوران قبل از ازدواج تهران مزون های لباس مجلسی تهران آموزشگاه های آرایشگری تهران خدمات کاشت و طراحی ناخن تهران میکرو پگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو تهران مراکز خدمات مو و مژه تهران فروشگاه های لوازم آرایش تهران چاپخانه ها تهران سیستم های نورپردازی مجالس تهران مزون های مانتو عقد تهران متفرقه تهران فروشگاه های لوازم مراسم عقد تهران