ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
باغ تالار گلوریا باغ تالار گلوریا

آتلیه های عکاسی مشهد


خاطرات در دنیای ما با تصاویر و نوشته‌ها در ذهن‌هایمان ماندگار می‌شوند. تصاویر، زنده‌ترین حالت ممکن خاطرات می‌باشد. عکس، ویدیو و کلیپ می‌تواند بهترین گزینه برای ثبت خاطرات از مهم‌ترین رویداد‌ها مانند روز عروسی‌تان باشد. انتخاب یک آتلیه عکاسی مناسب، اقدامی هوشمندانه برای  جشن عروسی‌‌ای متفاوت است. تصویربرداری از مراسم عقد، نامزدی، بارداری و تهیه کلیپ از سالگرد ازدواج از مجموعه فعالیت‌های آتلیه‌ های عکاسی مشهد است. اگر قصد رزرو یک آتلیه با کیفیت را دارید با ما همراه باشید تا امروز گشت و گذاری در آتلیه های عکاسی مشهد داشته باشیم.

 

موقعیت مکانی

 

آتلیه‌ های عکاسی مشهد با کیفیت و نسبتا زیادی را می‌توان در منطقه 9 مشهد، اطراف بلوار هاشمیه پیدا کرد. از دیگر محله‌های منطقه 9 که چندین آتلیه خوب در آن پیدا می‌شود، "اقبال" در غرب مشهد می‌باشد. این منطقه به ناحیه مرفه نشین مشهد مشهور است در نتیجه مجموعه‌های بسیار خوب و با کیفیتی را می‌توان آنجا پیدا کرد. از دیگر نواحی که می‌توان در پیدا کردن یک آتلیه خوب به آن اشاره داشت، احمد آباد، ملک آباد و شهید فرامرزی می‌باشد.

 

قیمت آتلیه های عکاسی مشهد

بازه قیمتی آتلیه‌ های عکاسی مشهد در سال 1403 از 8 میلیون تومان آغاز و حتی تا بیش از 100 میلیون تومان هم افزایش دارد. تعرفه‌ها بسته به نوع پکیج و کیفیتی که آن مجموعه ارائه می‌دهد، متفاوت است. برخی از آتلیه‌ های عکاسی مشهد به صورت اقساطی هم فعالیت دارند که این گزینه می‌تواند کمک بزرگی به عروس و داماد‌های گرامی باشد.

 

خدمات

 

زمانی که صحبت از هنر به میان می‌آید، خلاقیت و در نتیجه بحث خدمات هم گسترش می‌باید. انتخاب فضای مناسب عکاسی، ایده پردازی و خلاقیت در ژست‌های عکاسی و تصویر برداری با کیفیت همگی وجه تمایز مجموعه‌ای متخصص و مجموعه‌ای معمولی می‌باشد. آتلیه‌ های عکاسی مشهد در ارائه خدمات برای عروس و داماد‌های گرامی چندین خدمت ویژه دارند که در این بخش سعی داشته‌ایم شما را با آن‌ها آشنا کنیم.

 

کلیپ های فرمالیته

 

عکاسی، تور و کلیپ‌های فرمالیته به نوعی از تصویر‌برداری گفته می‌شود که در خارج از فضای سالن آتلیه انجام می‌شود. تو‌رهای فرمالیته به 2 صورت برگزار می‌شوند. یکی تورهای داخلی و دیگری تو‌ر‌های خارج از شهر یا کشور. کلیپ‌های فرمالیته خارج از مشهد معمولا در ساحل، کنار دریا مانند شمال کشور یا جزایر کیش، قشم و بندر چابهار صورت می‌گیرد. کلیپ‌های فرمالیته خارج از کشور اکثرا در شهر‌های آنتالیا و استانبول ترکیه و حتی دبی صورت می‌گیرد و قیمت آن معمولا به دلار محاسبه می‌گردد.

 

پکیج ها و تخفیفات ویژه آتلیه های عکاسی مشهد

 

خدماتی که آتلیه‌ های عکاسی مشهد در پکیج‌هایشان ارائه می‌دهند، اکثرا شباهت زیادی به هم دارند. معمولا بیشترین تفاوت در قیمت‌ لحاظ می‌شود. در این بخش با خدماتی که داخل این پکیج‌ها ارائه می‌شود آشنا خواهید شد.

 

 • کلیپ های فرمالیته
 • تم‌های عکاسی مختص جشن‌های مختلف
 • اجاره لباس عروس و داماد
 • کلیپ استیج
 • هلیشات

 

قیمت آتلیه‌ های عکاسی مشهد در برخی از ماه‌های سال کمتر است، این تخفیفات به علت جذب مشتری بیشتر در مدت زمانی که تعداد مشتریان آتلیه‌ها کمتر می‌باشد، در نظر گرفته شده است. برای مثال آتلیه‌ هایی در مشهد وجود دارند که در زمستان تو‌رهای فرمالیته خارجی خود را به همان قیمت تور فرمالیته داخلی انجام می‌دهند. این دست از پکیج ها جزء خدمات اقتصادی آتلیه‌های عکاسی محسوب می‌شوند.

برخی از آتلیه‌ های عکاسی مشهد برای عروس و داماد‌ها مشاوره رایگان هم در نظر می‌گیرند که مخاطبین بتوانند قبل از قرارداد با آن مجموعه، هرچه بیشتر با آن مجموعه و کیفیت کارشان آشنا شوند. لازم به ذکر است که گاها هدایای ویژه‌ای هم در این جلسات حضوری برای شما عروس و داماد‌های گرامی در نظر گرفته می‌شود.

 

بهترین آتلیه های عکاسی مشهد

 

 • آتلیه بانو نعیمی در وکیل آباد
 • استودیو ملودی در وکیل آباد
 • آتلیه عروس گلرخ در بلوار معلم
 • آتلیه آفتابگردان در شهید فرامرز
 • آتلیه سفیر در وکیل آباد
 • استودیو زاب در قاسم آباد
 • و…
مرتب سازی: