ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

تالارهای عروسی مشهد


تالارهای عروسی مشهد از مجلل بودن و کیفیت دست کمی از تالار های تهران ندارند. مشهد، این شهر پر جمعیت به علت داشتن جاذبه‌های گردشگری-زیارتی، تقاضای زیادی برای برگزاری جشن‌ها و مراسم مختلف دارد. مشهد هر ساله در فصل‌های تابستان و بهار، میزبان جشن‌های مختلفی از جمله جشن‌های عروسی می‌باشد که شور و حال تکرار نشدنی‌ای را به این شهر می‌بخشد. وجود این شور و سات‌ها از جمله جشن‌های عروسی سبب شده است که تعداد مجموعه‌های خدماتی عروسی در این شهر زیاد باشد. امروز قصد داریم که از ویژگی‌های تالارهای عروسی مشهد به شما بگوییم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای رزرو تالار خود داشته باشید.

موقعیت مکانی

از جمله مناطق مشهد که می‌توان تعداد قابل توجهی تالار عروسی در آن پیدا کرد، بلوار خیام و بلوار وکیل‌آباد می‌باشند. وسعت محله خیام و گستردگی آن در مناطق یک و دو مشهد سبب شده است که زمین‌های خوبی جهت ساخت و ساز مجموعه‌های عروسی باشد. زیبایی و سرسبزی این دو محله هم نباید دست کم گرفت که می‌تواند با مناظر سرسبز و آرامش‌بخش خود، مکانی مناسب جهت برگزاری جشن‌هایتان باشد. 

قیمت

تفاوت قیمت تالارهای عروسی مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

موقعیت مکانی: موقعیت مکانی تالار بر کاهش یا افزایش قیمت آن تاثیرگذار است. مشهد شهر بسیار شلوغ و پر هیاهویی می‌باشد به همین علت هم سعی شده است که تالار های عروسی آن به دور از این هیاهو ساخته شود. اما تعداد قابل توجهی تالار در مرکز شهر هم احداث شده‌اند که گران قیمت‌تر می‌باشند.

ظرفیت: با افزایش ظرفیت تالار هزینه‌های تشریفات آن بیشتر خواهد شد. تالارهایی که ظرفیت بیشتری دارند، هزینه‌های بالاتری هم از شما دریافت می‌کنند.

دیزاین: از دیگر عواملی که بر قیمت تالارهای عروسی مشهد تاثیر گذار است، دیزاین تالار می‌باشد. هر چه دیزاین تالار لوکس و مجلل‌تر باشد و از تم های خاص و پیشنهادی در دکوراسیون آن کمک گرفته باشند، هزینه‌های آن هم به طبع افزایش خواهد داشت.

ورودی: هزینه ورودی تالارهای عروسی مشهد در سال 1403 معمولا بین 2 تا 35 میلیون تومان متغیر است.

هزینه پذیرایی: تالارها، پذیرایی متنوعی را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید بر حسب بودجه‌ای که دارید، یکی از سرویس‌های پذیرایی تالار را انتخاب کنید. هر چه سرویس انتخابی شما از تنوع میوه و شیرینی بیشتری برخوردار باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت. به‌طور کلی هزینه پذیرایی برای هر نفر در سال 1403 می‌تواند از حدود 200 هزار تومان شروع شود و تا حدود 800 هزار تومان برسد.

تاریخ برگزاری مراسم: علی‌رغم اینکه همه دوست دارند مراسم خود را در روزهای تعطیل، اعیاد و آخر هفته‌ها برگزار کنند، باید توجه داشته باشید که در برخی از تالارها، هزینه‌ها در این تاریخ‌ها در مقایسه با دیگر روزها بیشتر خواهد بود.

بهترین تالارهای عروسی مشهد

  • تالار پذیرایی میرداماد در بلوار هفت تیر
  • تالار های مجلل عمارت پارسی در جاده شاندیز
  • تالار آریسا در ابتدای جاده طرقبه
  • تالار پذیرایی یلدا شاندیز در جاده شاندیز
  • تالار پذیرایی عمارت سلطانیه در خیام شمالی
  • تالار پذیرایی سی برگ در احمدآباد
  • تالار پذیرایی قصر مینو در بزرگراه آسیایی
  • و…
مرتب سازی: