ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

تالارهای عروسی شیراز


تالارهای عروسی شیراز به سبب معماری سنتی و قدیمی این شهر می‌توانند زیباترین فضاها را به شما ارائه دهند. اگر جشن عروسی‌تان قرار است در شیراز برگزار شود، پس به شما تبریک می‌گویم. شما می‌توانید یکی از رویایی‌ترین شب‌‌ها را برای خود و مهمانانتان رقم بزنید.

آب و هوای معتدل، دکوراسیون لاکچری، معماری سنتی مجموعه‌ها و غذاهای دلچسب؛ همگی دست به دست هم داده‌اند تا یک تالار عروسی ویژه را برایتان مهیا کنند. اگر به دنبال یک سالن عروسی بی‌همتا در شیراز هستید پس از همین لحظه با ما همراه شوید.

 

موقعیت مکانی

 

تالارهای عروسی شیراز به‌طور گسترده در نقاط مختلف این شهر پراکنده شده‌اند. از محله‌های مرکزی گرفته تا اطراف شهر، هر نقطه‌ از شیراز دارای چندین تالار عروسی است که هر کدام زیبایی و امکانات خاص خود را دارد. این تالارها با تنوع در طراحی، امکانات متنوع و خدمات متناسب با نیازهای مختلف، محل مناسبی برای برگزاری مراسم‌ عروسی در شیراز هستند.

 

قیمت تالارهای عروسی شیراز

 

قیمت تالارهای عروسی شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل به مواردی مثل محل و مساحت تالار، فصل برگزاری مراسم، تعداد مهمانان و همچنین خدماتی که در تالار ارائه می‌شود بستگی دارد. در ادامه متن این موارد را بررسی می‌کنیم:

محل و مساحت تالار: اکثر تالارهای عروسی شیراز که بزرگ‌تر هستند و در مرکز شهر قرار گرفته‌اند، دارای تعرفه‌های بیشتری می‌باشند. 

فصل عروسی: فصل‌های پرطرفدارتر برای برگزاری جشن‌های عروسی مانند بهار و تابستان می‌تواند باعث افزایش قیمت‌ها شود.

خدمات ارائه شده: ارائه خدماتی مانند موسیقی زنده، تزئینات پیشنهادی از سمت عروس و داماد، عکاسی، فیلم‌برداری  و... می‌توانند قیمت را تحت‌تأثیر قرار دهند.

مکان جغرافیایی: تالار های عروسی واقع در مناطق مرکزی یا مناطقی با دارا بودن مناظر ابدی می‌تواند قیمت بیشتری داشته باشد.

تخصص تیم مدیریتی و تجربه تالار: تالارهایی که شامل تیم‌های بزرگتری هستند مانند آژانس‌های تبلیغاتی که تجهیزات، مهارت و نیروی حرفه‌ای‌تری دارند، هزینه بیشتری هم از شما دریافت می‌کنند. 

 

منوی غذا

 

منو تالارهای عروسی شیراز آنقدر رنگارنگ و متنوع است که انتخاب غذا از میان این همه تنوع کمی دشوار به نظر می‌رسد. غذاهای محلی و سنتی این شهر رنگ و بوی خاصی به سفره این تالارها بخشیده است. در این بخش غذاهای سنتی که بیشتر در این مجموعه‌ها سرو می‌شوند و خواهان بیشتری هم دارند را با شما در میان خواهیم گذاشت. 

- شکر پلو

- هویج پلو

- لوبیا پلو شیرازی

- رب پلو

- کوفته سبزی شیرازی

این موارد از پر طرفدارترین غذاهای محلی شیراز می‌باشند که شما می‌توانید به تناسب ذائقه خود و مهمانانتان در این تالار‌ها رزرو کنید. البته ناگفته نماند که تنوع غذاهای سنتی در منو تاین تالار‌ها بسیار متوع‌تر می‌باشد که به پیشنهاد شما می‌تواند در سفره مراسمتان قرار بگیرد.

 

بهترین تالارهای عروسی شیراز

 

  • تالار پذیرایی فدک در شهرک سلطان‌آباد
  • تالار پذیرایی میرداماد در گویم
  • تالار پذیرایی اصیل در گویم
  • تالار رودکی در جاده شیراز
  • و
مرتب سازی: