ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
1 / 4

باغ تالارهای عروسی غرب تهران


بهار و تابستان، زمان خوبی برای عروسی در بهترین باغ تالارهای غرب تهران است. از آنجایی که غرب پایتخت، باغ‌های زیبا و بزرگی دارد، گزینه‌های خوبی برای برگزاری مراسم‌های شما هستند.

لوکیشن باغ تالار غرب تهران

بلوار فردوس، پونک، صادقیه، جنت آباد، ستارخان، گیشا از محله‌های غرب تهران هستند. اما چیتگر، گرمدره، بزرگراه کرج و ... در اطراف تهران، بهترین باغ تالارها را دارند.

هر فردی که بخواهد لاکچری ترین باغ تالارها را در تهران و ایران پیدا کند، باید در غرب شهر به دنبال آن بگردد. متفاوت و استثنایی بودن عمارت‌ های غرب تهران به دلیل تنوع لوکیشن‌ها، از مزیت‌های آن محسوب می‌شود. پس اگر به دنبال خاص‌ترین مجموعه‌ها هستید، جای درستی به دنبال آن آمده‌اید.

مزایای باغ تالار غرب تهران

همان طور که گفتیم، لوکیشن‌های متفاوت و جذاب از ویژگی‌های این مجموعه‌هاست اما باید بدانید که کیفیت کار در این مناطق به شکل کلی بیشتر از باغ تالارهای شرق تهران است. دکوراسیون و دیزاین‌های شیک، نکاتی هستند که باعث می‌شود شما برای جشن و مراسم‌های خود سراغ باغ‌های غرب تهران بروید.

قیمت باغ تالار غرب تهران

قیمت‌ها در این منطقه عمدتاً بالاتر از سایر مناطق تهران است و دلیل آن، تعداد کم باغ‌ها در مناطق دیگر است. همچنین باغ های سمت غرب امکانات بهتر و با کیفیت بالاتری به شما ارائه می‌دهند که در مجموعه‌های دیگر نمی‌توانید پیدا کنید.

عوامل مؤثر در قیمت باغ تالار غرب تهران

دلایل بسیاری در تعیین افزایش قیمت وجود دارند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

·        منو پذیرایی

هر چقدر مجموعه‌ها شیک و مجلل‌تر باشند، قطعاً هزینه منو شام و پذیرایی آن‌ها نیز بیشتر است. منو شام بر اساس نفر محاسبه می‌شود.

·        هزینه ورودی

هزینه ورودی ایام هفته، آخر هفته و اعیاد، مبلغی است که به صورت جداگانه از شما دریافت می‌شود. یعنی علاوه بر هزینه مهمان‌هایتان، شما باید مبلغی را به عنوان هزینه ورودی پرداخت کنید. هرچند بعضی از مجموعه‌ها این مبلغ را از شما دریافت نمی‌کنند.

·        خدمات

خدمات تمام مجموعه‌ها به یک شکل است اما بعضی از آن‌ها خدمات ویژه‌‌ای ارائه می‌دهند. البته که قیمت این خدمات ویژه نیز بالاتر است. برای دریافت قیمت مجموعه‌ها کافیست از گزینه درخواست قیمت استفاده کنید. بعد از پر کردن فرم درخواست قیمت، لیست هزینه‌ها برای شما ارسال می‌شود. در صورت نیاز به مشاوره و پیدا کردن مناسب‌ترین باغ در غرب تهران، کافیست با پشتیبانی بیاتو عروسی تماس بگیرید.

لیست خدمات و امکانات :

-         تیم تشریفات

-         گل آرایی

-         میوه آرایی

-         شمع آرایی

-         دیزاین سفره عقد

-         دیزاین‌های روستیک و کلاسیک

-         پارکینگ اختصاصی و با ظرفیت بالا

-         لوکیشن‌های جذاب عکاسی

-         عمارت اختصاصی

-         اتاق عقد مجزا

-         عاقد

-         تست زنده مراسم

ظرفیت

ظرفیت باغ تالار در غرب تهران در داخل و اطراف تهران متفاوت است. باغ‌های داخل شهر، ظرفیت کم‌تری دارند و حداکثر ظرفیت آن‌ها 500 نفر است. درحالی که باغ‌های اطراف تهران تا 2 هزار نفر ظرفیت دارند.

رزرو باغ تالار

برای رزرو باغ تالارها شما باید حداقل 5 ماه قبل از تاریخ مورد نظر خود، همه چیز را نهایی کنید. تاریخ‌های محبوب مثل اعیاد یا تعطیلات رسمی، از ماه‌ها قبل رزرو می‌شوند پس هرچه سریع‌تر مجموعه مورد نظر خود را رزرو کنید.

 بهترین باغ تالارهای غرب تهران 

لیست باغ تالارهای خوب در غرب تهران : 

  • باغ تالار پارادایس پرنس
  • باغ تالار صفاجو
  • باغ و تشریفات سلگی
  • باغ تالار و تشریفات اسداللهی
  • باغ تالار میرزایی
  • باغ تالار تفرشی
  • عمارت یاسین
  • باغ تالار لیان
  • عمارت آمیتیس
  • باغ تالار شهرزاد
مرتب سازی: