ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

لیست بهترین باغ تالار های مختلط در شرق تهران و باغ های عروسی شرق ارزان

تاریخ آخرین بروزرسانی : 15 اسفند 1402

هر تصمیمی که  برای برنامه ریزی روز عروسی خود بگیرید نقش مهمی در جشن عروسی شما خواهد داشت. اما چند انتخاب وجود دارد که تأثیر بیشتری در کیفیت مراسم شما خواهد داشت. حتی اگر یک مراسم کوچک داشته باشید بازهم به مکانی برای جمع شدن و جشن گرفتن در کنار دوستان و خانواده خود نیاز دارید. 

ظرافت و زیبایی یک مراسم عروسی با انتخاب گزینه‌هایی مثل باغ تالارها کامل می‌شود. آرزوی هر زوجی ازدواج در باغ تالاری مجلل است. باغ تالارها اغلب با فضای سرسبز، رنگ‌های پرشور، چمن‌های آراسته و دکورهای چشمگیر همراه هستند. به همین دلیل بین زوج‌ها محبوبیت زیادی دارند. باغ تالارها چیزی فراتر از یک مکان برگزاری جشن عروسی هستند. 

اگر به دنبال باغ تالاری لاکچری و خاص برای مراسم عروسی خود می‌گردید، ما به شما باغ تالار مختلط در شرق تهران را پیشنهاد می‌کنیم. مناطق شرقی تهران، یکی از بهترین مناطق در پایتخت ایران به حساب می آیند که از قضا، لوکس‌ترین و مجلل‌ترین باغ تالارهای عروسی را دارا می باشند. باغ تالارهای شرق تهران، دارای معروف ترین و ارزانترین باغ های عروسی در شرق تهران می باشند که می توانند بهترین میزبانی را جهت خلق  خاطرات خوش در ذهن شما تداعی نمایند. 

 مزیت برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار شرق تهران 

اگر در تهران یا اطراف تهران زندگی می‌کنید و یا به دنبال باغ تالارهای خاص برای جشن عروسی خود می‌گردید، باغ تالارهای شرق تهران، بهترین گزینه‌های انتخابی برای شما هستند. شما می‌توانید در شرق تهران، لاکچری ترین و گران ترین باغ تالارها و همچنین، شیک ترین و ارزان ترین باغ تالارها ی عروسی را مشاهده نمایید. با انتخاب باغ تالار در شرق تهران، می‌توانید انتظار مزیت‌های زیر را داشته باشید: 

 • دکورها و طراحی‌های خیره‌کننده 
 • فرصت عکاسی در نور طبیعی و سرسبزی طبیعی 
 • استفاده هم‌زمان از فضای باز و فضای سربسته 
 • احساس راحتی بیشتر مهمان‌ها در طول مراسم 
 • محیطی لاکچری و خدمات باکیفیت

بهترین مزایای باغ تالارهای عروسی شرق تهران 

انتخاب محل برگزاری عروسی، یکی از اولین اقداماتی است که زوج‌ها برای روز عروسی انجام می‌دهند. بنابراین شاید شما هم دوست داشته باشید جستوجوی خود را از بهترین مکان‌ها شروع کنید. فراموش نکنید که همه‌ چیز به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد، اما اگر به دنبال باغ تالارهای لاکچری می‌گردید، به لیست بهترین باغ تالارهای تهران نیم نگاهی بیاندازید.

اما از مهمترین مزایای بهترین باغ تالار در شرق تهران، می توان به موارد زیر اشاره کرد:  

موقعیت مکانی مناسب باغ تالارهای شرق تهران 

چیزی که در جشن‌های بزرگی مثل جشن عروسی بیشتر از همه‌چیز اهمیت دارد، موقعیت مکانی محل جشن است. باغ تالارهای عروسی باید در نقطه‌ای قرار داشته باشند تا مهمان‌ها دسترسی راحتی به آن داشته باشند، امن باشند و برای همسایه‌ها مزاحمت ایجاد نکنند. باغ تالارهای شرق تهران علاوه بر داشتن این مزایا، دسترسی راحت و ساده‌ای حتی برای مهمان‌های ناآشنا دارند. 

باغ تالارهای عروسی شرق تهران مانند: تهران پارس، هفت حوض، خیابان دماوند، پردیس، بومهن، رودهن و... از لحاظ دسترسی بسیار مناسب هستند. به همین جهت است که امروزه بسیاری از عروس و دامادها تمایل دارند تا مراسم عروسی خودشان را در لاکچری‌ترین باغ تالار سمت شرق تهران برگزار نمایند. 

معماری و طراحی بی نظیر باغ تالار شرق تهران 

زمانی که میزبانی مراسم عروسی خود را در یک باغ تالار انجام می‌دهید، مطمئن باشید که با طراحی داخلی و بیرونی منحصربه‌ فردی رو به رو خواهید شد. هر باغ تالاری دارای معماری و طراحی منحصر به فردی برایخود می باشد و متناسب باموقعیت مکانی نیزمی تواند از دیزاین های جذابی مانند فضای سرسبز، چمن‌های تازه، گل‌آرایی‌های زیبا و مواردی دیگر نیز تشکیل شود. علاوه بر این، معماری بیرونی باغ های عروسی در شرق تهران، به گونه ای بوده که می توان جز باغ های لاکچری و لوکس دانست.

 به همین دلیل است که باغ تالارهای شرق تهران در اولویت انتخاب زوج‌هایی است که به فکر جشنی مجلل و لوکس هستند. شما همچنین می‌توانید دکور و چیدمان میز و صندلی را به سلیقه خودتان انجام دهید تا به زیبایی که دنبالش هستید برسید. 

 آب و هوای مناسب در مناطق باغ تالارهای عروسی شرق تهران 

شرق تهران با توجه به نزدیکی به شهر کرج و جغرافیایی که دارد، می توان جز مناطق خوش آب و هوا و البته شلوغ تهران درنظر گرفت. وجود درختان کهن‌سال و باغ‌های سرسبزی که در سرتاسر شهر قرار گرفته‌اند، شرق تهران را به منطقه‌ای نمونه از نظر سرسبزی مبدل کرده اند. مطمئناً هیچ عروس و دامادی دوست ندارد در روز عروسی با هوایی ابری یا آلوده روبه‌رو شود. آب و هوای خوب درست به اندازه یک دکور خوب می‌تواند زیبا باشد. 

تفاوت باغ تالار مختلط درشرق تهران با دیگر باغ تالارها چیست؟

هر باغ تالاری دارای مزایا و معایبی برای خود می باشد که می تواند به نوبه خود منحصر به فرد باشد. به نظر شما عمده ترین تفاوت باغ تالارهای مختلط شرق تهران با دیگر باغ تالارها و تالارهای معمولی چه می تواند باشد؟ در ادامه به معرفی مهمترین تفاوت ها می پردازیم:

دارا بودن پذیرایی یکسان در یک مکان واحد

اگر در باغ تالارهای معمولی، مراسم عروسی و مواسم های دیگر را برگزار نمایید، نمیتوانید به صورت همزمان شاهد پذیرایی و پایکوبی باشید، در صورتی که در باغ های مختلط عروسی شرق، نه تنها پذیرایی برای مهمانان یکی خواهد بود، بلکه جشن و پایکوبی هم به صورت دوستانه و خانوادگی نیز برگزار می شود.

حفظ نشدن حریم خصوصی بین زنان و مردان

در باغ های عروسی مختلط شرق تهران، فقط از یک مکان برای برگزاری مراسم نیز استفاده می شود و مانند باغ های معمولی، خانم ها و آقایان از یکدیگر جدا نیستند و هر خانواده ای می تواند دور یک میز بنشیند و شاهد مراسم عروسی نیز باشد. اگر جز خانواده های مذهبی باشید، قطعا به سراغ باغ های مختلط نمیروید و اهمیت زیادی به حفظ حریم خصوصی زن و مرد نیز میدهید.  برگزاری مراسم ها در باغ تالارهای شرق تهران، با توجه به نوع سلیقه، مذهب و راحتی خانواده ها بستگی دارد و نمی توان همه را در یک دسته قرار داد.

ناگفته نماند که در بعضی از باغ های عروسی مختلط شرق تهران، بسیاری از موارد نیز از هم جدا نمیباشند و باید به صورت اشتراکی بین زن و مرد نیز مورد استفاده قرار گیرند مانند سرویس های بهداشتی، اتاقق های تعویض لباس و غیره.

آیا باغ تالار مختلط شرق تهران فقط برای عروسی استفاده می شود؟

در پاسخ به چنین سوالی باید بگوییم که خیر. از باغ تالارهای مختلط سمت شرق تهران، برای هر گونه مراسمی که شما تصور آن را بکنید نیز انجام میشود. فقط اگر به محرم و نامحرم بودن حساس هستید، این نوع باغ تالارها، نمی تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

از مهمترین مراسماتی که می توان به صورت مختلط و بدون در نظر گرفتن محرم و نامرم به برپایی آن پرداخت، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تولد
 • ولیمه
 • مراسم ختم
 • نامزدی و عقد
 • سالگرد ازدواج
 • و غیره

باغ تالارهای مختلط در شرق تهران متناسب با نوع مراسمی که قصد میزبانی آن رادارا می باشند، به طراحی و دیزاین داخلی و بیرونی باغ تالار می پردازند و تمامی پذیرایی آن ها نورپردازی و موارد دیگر نیز در هر مراسمی متفاوت خواهد بود.

مزایای ازدواج در باغ تالار مختلط

اگر دوست دارید مانند گذشته که متمامی مراسم ها به صورت آزاد و بدون در نظر گرفتن محرم و نامحرم برگزار می شده است، برپا نمایید.،بسیاری باغ تالار در شرق تهران وجود دارد که این امکانات را برای شما فراهم می کنند که می توانید از آن لذت ببرید. اما از مهمترین مزایای استفاده از باغ های مختلط می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهره مند شدن از صمیمیت فراوان و آشنایی بیشتر با دیگر خانواده ها
 •  برگزاری مراسم بهه صورت جلسات خانوادگی و دوستانه 
 • دارا بودن حق تساوی بین زن و مرد
 • رقصیدن و پایکوبی بین اعضای خانواده و دیگر افراد موجود در مراسم
 • و موارد دیگر.

اگر به دنبال یک مراسم با قیمت مناسب و داشتن یک خاطره فوق العاده از آن هستید، حتما به سایت بیا توعروسی مراجعه نمایید و بهترین باغ تالارهای مختلط در شرق تهران را با قیمت های عالی نیز مشاهده نمایید.

قیمت باغ تالارهای شرق تهران 

قبل از انتخاب باغ تالار در شرق تهران، ابتدا مشخص کنید اجاره باغ تالار چند درصد از کل بودجه عروسی شما را تشکیل می‌دهد. بعد از آن می‌توانید متناسب با نوع پکیج ها و محدوده ای که قصد برپایی مراسم را دارید، به سایت بیاتو عروسی مراجعه نمایید و با انتخاب منطقه شرق و محدوده مورد نظر، لیست باغ تالارهای عروسی شرق تهران را شماهده نمایید و با مدیریت مجموعه ها برای رخواست قیمت، در ارتباط باشید.

مرتب سازی: