ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
1 / 4

باغ تالارهای شرق تهران | قیمت + مشاهده خدمات


یکی از بهترین لوکیشن‌های تهران جهت برگزاری مراسم عروسی‌، باغ تالارهای شرق تهران هستند. وجود زمین‌های وسیع، دریاچه و رودخانه‌های متعدد و آب و هوای تمیز از ویژگی‌‎های شرق تهران می باشد. این خصوصیات سبب شده که تعداد باغ تالارها در این منطقه روزافزون بیشتر شود.

یک جشن عروسی، نامزدی یا تولد در منطقه‌‎ای خوش آب و هوا در پایتخت، می‌تواند نظرتان را به سمت شرق تهران جلب کند. در این متن قصد داریم که شما را با باغ تالارهای ایده‌آل شرق تهران آشنا کنیم؛ پس تا انتها همراه ما باشید. 

 

موقعیت مکانی

 

دسترسی به باغ تالارهای شرق تهران به نسبت باغ تالارهای نواحی دیگر شهر آسان‌تر است. دسترسی به این منطقه از طریق آزادراه‌ها می‌باشد، در نتیجه از ترافیک و ازدحام تا حدودی جلوگیری می‌کند. شرق پایتخت به علت داشتن زمین‌های وسیع و گسترده یکی از نواحی تجمع این مجموعه‌ها شده است. یکی از نکات مهم باغ تالاری ایده‌آل در تهران، محل تاسیس آن است.

پایتخت نشینان سعی داشته‌اند که اکثر این صنف‌ها در مناطق کم تراکم و خوش آب و هوا احداث شوند. یکی از این نقاط با این ویژگی‌ها جاجرود می‌باشد. رودخانه‌ها و فضاهای طبیعی؛ همه سبب شده است که این منطقه از هر لحاظ برای تاسیس باغ تالار مناسب باشد.  یکی دیگر از محله‌های شرق تهران لواسان می‌باشد. این دو قطب تهران جهت انتخاب باغ تالار در شرق تهران را حتما مدنظر قرار دهید. 

 

قیمت باغ تالارهای شرق تهران

 

قیمت باغ تالارهای شرق تهران در سال 1403 در منو آن‌ها به صورت اقتصادی و متوسطه درج می‌شود. قیمت‌ها با توجه به یک سری خدمات و ویژگی‌هایی که در این مجموعه‌ها ارائه می‌گردد متغیر می‌باشند. از مواردی که در قیمت‌ها تاثیر گذار است، انتخاب منو‌های متعدد، افزایش تعداد نفرات و وجود برخی خدمات از جمله پارکینگ، سالن عقد مجزا، روف گاردن و… می‌باشد. لازم به ذکر است که می‌توانید از تخفیفات ویژه و ورودی‌های رایگانی که  برخی از این مچموعه‌ها در نظر گرفته‌اند هم استفاده کنید.

ظرفیت: باغ تالارهای شرق تهران به علت مساحت زیاد خود از 25 نفر تا 1500 نفر گنجایش مهمانانتان را خواهند داشت.

تاریخ و زمان برگزاری مراسم: قیمت رزرو باغ تالارها بسته به تقاضا در روزها و زمان‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد. برای مثال، مجموعه‌های خدماتی عروسی در مراسم و مناسبت‌های مختلف کشور و همچنین نیمه اول سال طرفدارهای زیادی دارند.

 

خدمات و ویژگی ها

باغ تالارهای شرق تهران به علت ظرفیت بالا و برگزاری جشن‌های متعدد، خدمات بسیاری هم برای  ارائه در دست دارند. باغ تالاری در شرق پیدا نمی‌شود که با این همه خدمات و ویژگی دارای پارکینگ اختصاصی نباشد.

اتاق عقد مجزا و چیدمان متفرقه سفره‌های عقد از دیگر خدمات این مجموعه‌ها می‌باشد. اکثر اتاق‌های عقد تا 200 نفر هم ظرفیت دارند. از دیگر خدماتی که می‌توان به آن اشاره کرد نمایشگرهای تصاویر و آتش بازی‌ است.

منو غذا

اکثر باغ تالارهای شرق تهران شامل چندین نوع منو می‌باشند که از لیست غذایی بالایی برخوردار هستند. معمولا منو این مجموعه‌ها به 7 دسته تقسیم می‌شوند. دیس پرس، منو نرمال، منو اقتصادی و منو با شماره‌های یک، دو، سه و چهار از منو این مجموعه‌ها می‌باشند.

دیس پرس‌ها جامع‌ترین لیست غذایی و خدمات را دراین بین دارند که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد. باقالی پلو، زرشک پلو و انواع جوجه کباب از جمله غذاهای اصلی لیست تمامی این منوها هستند.

دیس پرس‌ها

احتمالا آن چیزی که از شنیدن نام دیس پرس به ذهنتان خطور می‌کند، با آن چیزی که برایتان شرح خواهم داد تفاوت داشته باشد. دیس پرس‌ها در واقع همان پکیج‌های  vip  باغ تالارها هستند. این سرویس‌ها شامل انواع غذاهای اصلی، پیش غذا و انواع سالادها می‌باشند.

در کنار لیست بلند بالای غذاها، انواع خدمات از جمله آتش بازی، دیزاین‌های اختصاصی، باکس‌های ورودی و خروجی و طاق‌های گل ارائه می گردد. برخی از خدمات این پکیج‌ها هدیه خود موسسه خواهد بود که معمولا شامل کیک‌های چند طبقه است.

 

بهترین باغ تالارهای شرق تهران

 

 • باغ تالار قصرلنا در بومهن
 • باغ تالار ریورساید در جاجرود
 • باغ تالار پدیده در جاجرود
 • باغ تالار آسو در جاجرود
 • باغ تالار رویاها در لواسان
 • باغ تالار کلاسیک در اتوبان زین الدین شرق
 • باغ تالار نور در جاده قدیم جاجرود
 • باغ تالار نیاوران در جاجرود
 • عمارت ریورساید در جاجرود
 • باغ تالار آنیت در جاده قدیم دماوند
 • باغ تالار باشگاه دارایی در تهرانپارس
 • باغ عمارت آریاس در پردیس
 • باغ تالار لتیان در جاجرود
 • و…
مرتب سازی: