ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

مراکز هاشور ابرو و میکرو پگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ ابرو در تهران

تاریخ آخرین بروزرسانی : 16 آذر 1402

بهترین مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در تهران

ابروها از اجزای اصلی صورت هستند که تأثیر مستقیمی در زیبایی چهره شما دارند. ابروهای زیبا باعث سرحال و شاداب دیده شدن چهره شما می‌شوند؛ با ابروهای متقارن و مناسب چهره خود، می‌توانید حالت خسته صورتتان را از بین ببرید.

روش‌های زیادی برای داشتن ابروهای زیبا وجود دارد؛ جراحی، میکروبلیدینگ ابرو ، میکروپیگمنتیشن ابرو و فیبروز ابرو جزو چهار روشی هستند که با تغییر دادن و مرتب کردن ابروهایتان، زیبایی چهره شما را نمایان می‌کنند. در این بخش از بیاتو عروسی می‌توانید بهترین مراکز میکروبلدینگ ابرو تهران و میکرو پیگمنتیشن در تهران را پیدا کنید. در ادامه به معرفی این روش‌ها و تفاوت آن‌ها خواهیم پرداخت. 

میکروبلیدینگ چیست؟ - مراکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران

همان‌طور که گفتیم میکروبلیدینگ ابرو یکی از چهار روش تغییر فرم ابرو است. افرادی که ابروهای کم پشت دارند یا در اثر بیماری ابروهایشان ریخته، می‌توانند از این روش برای داشتن چهره‌ای شاداب استفاده کنند. میکروبلیدینگ ابرو در تهران جزو جدیدترین روش‌های پر کردن و شکل دادن به ابرو است که ماندگاری آن حدود 1 تا 2 سال است.

میکروبلیدینگ چگونه انجام می‌شود؟ - مراکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران

میکروبلیدینگ ابرو نیاز به مهارت بالایی دارد و باید توسط یک متخصص انجام شود. برای انجام میکروبلیدنگ ابرو باید آناتومی و فرم چهره شما مشخص شود، پس بهتر است تا معتبرترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو تهران را انتخاب کنید. بعد از مشخص شدن فرم چهره شما، آرایشگر مدل ابرو مناسب فرم صورتتان را به شما می‌گوید.

وقتی مدل ابرو خود را انتخاب کردید، از بی حسی روی پوست شما استفاده می‌کنند تا دردی احساس نکنید. آرایشگر فرم ابرو انتخابی را روی پوستتان طراحی می‌کند تا شما آن را تائید کنید. بعد از این مرحله آرایشگر با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز، سوراخ‌های ریزی روی پوست ایجاد می‌کند تا رنگ‌دانه‌ها را تزریق کند.

تمام مراحل میکروبلیدینگ ابرو ، حدود دو ساعت به طول می‌انجامد. دو ماه بعد از انجام این روش باید برای ترمیم آن اقدام کنید. بعد از ترمیم، نتیجه واقعی میکروبلیدینگ ابرو در تهران را مشاهده خواهید کرد.

میکروپیگمنتیشن چیست ؟ - بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن در تهران

این کار یکی از روش‌های آرایش دائمی است اما فقط مختص ابرو نیست. مراکز میکروپیگمنتیشن در تهران ، از این روش برای ابرو، خط چشم، بن مژه، لب و جای زخم استفاده می‌کنند. آرایشگر، با تزریق رنگ‌دانه در لایه‌های پوست، یک آرایش دائمی در صورت شما به وجود می‌آورد.

انجام این روش مانند میکروبلیدینگ ابرو است اما میزان نفوذ سوزن و عمق آن بیشتر است. شما با انجام این روش در بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران ، می‌توانید در وقت خود برای آرایش کردن، تا چند سال صرفه جویی کنید.

میزان ماندگاری این روش حدود 5 سال است؛ تایم ترمیم میکرو پیگمنتیشن در تهران سه تا چهار هفته بعد از انجام آن است. تمام مراحل این دو روش در هر زمانی قابل اصلاح است و اگر از فرم یا رنگ آن ناراضی بودید، می‌توانید آن را اصلاح کنید. 

فیبروز ابرو چیست؟ - بهترین مراکز فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو جزو زیرشاخه میکروبلیدینگ حساب می‌شود و روش تقریبا یکسانی دارند. تفاوت فیبروز ابرو در نوع سوزن و فرم ابروهاست. در روش میکروبلیدینگ ابرو ، آرایشگر متناسب با فرم صورت شما، در مدل دادن به ابرو کاملاً آزاد است. در روش فیبروز ابرو از نسبت طلایی برای ابروی شما استفاده می‌شود.

تفاوت میکروبلیدینگ ابرو و میکرو پیگمنتیشن ابرو چیست ؟ - بهترین مراکز میکروبلدینگ در تهران

ابن دو روش شباهت زیادی با یکدیگر دارند و اغلب مردم آن‌ها را با هم اشتباه می‌گیرند. فرق آن ها در دستگاه و نحوه انجام آن است. میکروبلیدینگ ابرو در تهران به صورت دستی انجام می‌شود و با سوزن تارهای نازک ابرو روی پوست کشیده می‌شود. مراکز میکروپیگمنتیشن در تهران از دستگاه دیجیتالی استفاده می‌کنند و بیشتر حالت سایه به ابروها می‌دهند.

بیاتو عروسی

بیاتو عروسی به شما کمک می‌کند تا بهترین مراکز میکروپیگمنتیشن تهران و مراکز میکروبلیدینگ ابرو در تهران را به سرعت پیدا کنید. اگر می‌خواهید از این روش‌ها برای اصلاح ابروهای خود استفاده کنید، باید به دنبال بهترین و معتبرترین آرایشگر باشید. ایمنی و بهداشت در این روش‌ها حرف اول را می‌زند؛ چون ممکن است باعث ایجاد حساسیت و عفونت پوست شما بشود. از لینک‌های زیر می‌توانید برای دسترسی راحت‌تر به این مراکز در شهرهای دیگر استفاده کنید.

لیست مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در مشهد

لیست مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در کرج

لیست مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در اصفهان

لیست مراکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو در شیراز

 

مرتب سازی: