ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.
1 / 4

آتلیه‌های عکاسی کودک تهران


یک آلبوم از دوران کودکی فرزند دلبندتان می‌تواند یادگار دلنشینی از شما برای بزرگسالی فرزندتان باشد. آتلیه‌های عکاسی کودک تهران می‌توانند انتخاب خوبی برای این یادگاری باشند. این مجموعه‌ها در تهران معمولا با نام‌های آتلیه کودک یا آتلیه نوزاد فعالیت دارند. برخی از آتلیه‌های عکاسی کودک کار خود را به صورت عکاسی، تنها از یکی از رده‎‌های سنی آغاز می‌کنند و با گسترش کار به عکاسی از دیگر رده‌های سنی مانند نوزاد، کودک و نوجوان ادامه می‌دهند. اگر تصمیمتان، خلق کلکسیونی از عکس‌ها و فیلم‌های کودکتان می‌باشد تا انتهای این نوشته همراه ما باشید.

 

موقعیت مکانی

 

اکثر آتلیه‌های عکاسی کودک تهران در مناطق شمالی شهر پراکنده شده‌اند. زیرا خواهان این مجموعه ها در شمال تهران نسبت به سایر نواحی بیشتر است. سعادت آباد، زعفرانیه، ولنجک، نیاوران و غیره.. از جمله مناطقی هستند که بیشترین حجم آتلیه‌های عکاسی کودک را پوشش داده‌اند. با این حال محله‌هایی از جمله پاسداران، تهرانپارس، پیروزی و دهکده المپیک هم از جمله نقاطی می‌باشند که می‌توان چندین آتلیه عکاسی کودک خوب در آنها پیدا کرد. 

توجه داشته باشید که آتلیه‌های عکاسی کودکی که در مناطق جنوبی تهران متمرکز شده اند اکثرا برای یک بازه سنی خاص فعالیت دارند. برای مثال فقط دوران کودکی یا فقط دوران نوزادی یا حتی آتلیه‌های عکاسی که تنها برای دوران بارداری کار می کنند.

 

ویژگی و خدمات

 

آتلیه‌های عکاسی تهران جزء مجموعه‌هایی هستند که از تنوع  خدماتی بالایی برخوردار می‌باشند. این مجموعه ها در کنار عکاسی و ساخت فیلم و کلیپ، به فروش قاب عکس‌های دست ساز و البوم‌های دیجیتال هم می‌پردازند. داشتن مناسبت های عکاسی، ست لباس‌های مادر و فرزندی و عکاسی خانوادگی همگی از ویژگی آتلیه‌های عکاسی کودک می‌باشد. در این بخش با ریز‌ترین ویژگی‌ها و خدماتی که آتلیه‌های عکاسی کودک ارائه می‌دهند، آشنا خواهید شد؛ پس با ما همراه باشید.

 

عکاسی و فیلمبرداری مناسبتی و فصلی

 

یکی از خلاقانه‌ترین خدمات آتلیه‌های عکاسی کودک تهران، عکاسی‌های مناسبتی می‌باشد. عکاسی با تم قرمز رنگ در کنار هندوانه شب یلدا مدنظرتان است یا یک تصویر خانوادگی در کنار سفره هفت سین؟ اگر هم که به دنبال تصاویر خاص و کمیاب هستید انتخاب آتلیه‌‌ای که تم مناسبت‌های سال میلادی را پوشش دهد، می‌تواند انتخاب خوبی باشد. مانند تم کریسمس، هالووین و حتی شخصیت های کارتونی والت دیزنی؛ قطعا این تم‌ها می‌تواند ایده‌های نابی برای فرزند کوچکتان باشد.

عکاسی و فیلم برداری در میان شکوفه‌های بهاری می‌تواند زیباترین منظره ممکن را برایتان بسازد. فیلم برداری در رقص برگ‌های پاییزی، یا یک ست بافت مادر و فرزندی در زمستان؛ عکاسی‌های فصلی می‌تواند مجموعه‌ای بی نظیر برای کلکسیون فرزندتان باشد. پکیج‌های تولد یکی دیگر از ایده‌های آتلیه‌های عکاسی کودک تهران است. این پک‌ها شامل معمولا 100 دست لباس ست مادر و فرزندی یا حتی ست‌های خانوادگی است. انتخاب و چیدمان تم تولد، موسیقی، ساخت کلیپ‌های کوتاه و ادیت آنها و اکسسوری های کودکانه مانند بال و تل فرشته همگی در پکیج‌های تولد ارائه می‌شوند.

 

جشن تعیین جنسیت

 

شاید با دیدن این تیتر لبخندی روی لب‌هایتان ظاهر شده باشد. بله درست است جشن تعیین جنسیت. ساخت کلیپ و تولید محتوا و عکاسی برای جشن تعیین جنسیت فرزندتان یکی از بهترین ایده‌های آتلیه‌های عکاسی کودک تهران است. ساخت تیزر‌های کوتاه و هلی شات از خدمات بالقوه پکیج جشن تعیین جنسیت آتلیه‌های عکاسی کودک می‌باشد. اگر به دنبال بازی با رنگ‌ها در صفحه به صفحه آلبوم نوزادتان را دارید این یک فکر بکر است.

 

فضاهای عکاسی آتلیه‌های عکاسی کودک تهران

 

عکاسی در سالن های اختصاصی، فضاهای باز ساختگی و حتی عکاسی در منزلتان هم انجام شدنی است. اگر نگرانی‌تان از بابت آب و هوا و رعایت بهداشت در آتلیه‌ها است، می‌توانید عکاسی را داخل منازلتان هم انجام دهید. آتلیه‌های عکاسی کودک تهران با آوردن تجهیزات مناسب در منازل می‌توانند به بهترین شکل کار را داخل خانه هم انجام دهند. البته نکته قابل توجه این است که عکاسی داخل آتلیه‌های عکاسی کودک با رعایت نکات ایمنی و بهداشت انجام خواهد شد و هیچ ایرادی از این بابت به این آتلیه‌ها وارد نیست.

 

تفاوت آتلیه عکاسی کودک با آتلیه عکاسی

 

بعضی از مادر و پدر‌ها عکاسی از تمامی دوران‌های کودکی فرزندشان را به دست آتلیه‌های عکاسی می‌سپارند. اما توجه داشته باشید که ویژگی‌هایی که یک آتلیه عکاسی کودک به شما می‌دهد خیلی بیشتر از یک آتلیه عکاسی معمولی می‌باشد. تم، فضا، نوع عکاسی، پکیج‌ها، خدمات، رعایت بهداشت و نکات ایمنی همگی در یک قاب بخصوص بسیار متفاوت‌تر در آتلیه عکاسی کودک انجام می‌شود. آتلیه‌های عکاسی کودک همانطور که از اسمش هم مشخص است به صورت اختصاصی برای فرزند دلبندتان به کار می‌آید، همانطور که یک آتلیه عکاسی معمولی نمی‌تواند اینگونه باشد.

از دیگر موارد می‌توان به سختی عکاسی از کودک اشاره کرد که کار هر عکاسی نیست. تنها عکاسان آتلیه‌های کودک می‌توانند با تمرکز و حوصله یک عکس باکیفیت از کودکتان به شما تحویل بدهند.

 

قیمت آتلیه‌های عکاسی کودک تهران

 

تعرفه آتلیه‌های عکاسی کودک تهران به تناسب آنکه در فضای خانه انجام شود یا در خود آتلیه، متفاوت می‌باشد. عکاسی‌های مناسبتی و فصلی و پکیج‌های مختلف هر کدام قیمت خود را دارند. هزینه آتلیه‌های عکاسی کودک تهران، شاتی محاسبه می‌شوند و هر شات از 100 الی 200 هزار تومان است. پکیج‌ها هم معمولا از یک میلیون و 500 هزارتومان در سال 1403 آغاز می‌شود. برخی از آتلیه‌های عکاسی کودک تهران هیچ هزینه ورودی از شما دریافت نمی کنند.

 

بهترین آتلیه‌های عکاسی کودک تهران

 

  • آتلیه کودک اریکه در شهرک غرب
  • آتلیه عکاسی کودک و نوزاد آسمان در سعادت آباد
  • آتلیه نوزاد عکس واژه در پاسداران
  • آتلیه نوزاد گندم در مرزداران
  • آتلیه کودک ویهان در تهرانپارس
  • آتلیه کودک قصر کودک در پیروزی
  • آتلیه کودک روژه در دهکده المپیک
  • آتلیه کودک سروش در فرمانیه
  • و...
مرتب سازی: