ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
.

لیست بهترین سالن آرایش و زیبایی در شمال تهران،رزرو آرایشگاه های عروس

تاریخ آخرین بروزرسانی : 2 اسفند 1402

اگر در شمال تهران ساکن هستید و به دنبال بهترین سالن های زیبایی در شمال تهران می گردید؛ شاید این راهنمای جامع بتواند به انتخاب بهتر شما جهت رزرو و انتخاب قیمت مناسب نیز کمک فراوانی نماید. هر منطقه ای از تهران با دارا بودن آرایشگاه های عروس و زنانه معروف و معتبر، توانسته مشتریان زیادی را برای خود جذب نماید. اما انتخاب بهترین سالن زیبایی در شمال تهران، با وجود معروف ترین میکاپ آرتیست ها، کار آسانی نیست. هر محله ای از شمال تهران مانند زعفرانیه، کامرانیه، الهیه، تجریش، فرشته، سوهانک، دزاشیب، جماران، اقدسیه، شهرک نفت و غیره دارای تنوع زیادی از بهترین آرایشگاه های عروس و سالن زیبایی می باشد که انتخاب را برای ساکنین آن محله ها سخت کرده است. برای آنکه با لیست بهترین سالن آرایش و زیبایی در شمال تهران و چگونگی رزو آرایشگاه های عروس شمال تهران بیشتر آشنا شوید. حتما تا انتهای این بخش همراه سایت بیاتو عروسی باشید.

ویژگی های بهترین سالن زیبایی در شمال

وقتی می خواهید لیست بهترین آرایشگاه های عروس شمال تهران را مورد بررسی قرار دهید، باید تمامی ویژگی های یک سالن زیبایی را هم مدنظر داشته باشید، شاید یکی از مهمترین ویژگی ها، نظرات مشتریان و دارا بودن پرسنل با مهارت و متخصص باشد که کاربران زیادی را به خود جذب می کند. اگر بخواهیم به مهمترین ویژگی های یک آرایشگاه عروس در شمال تهران بپردازیم، باید موارد زیر را هم در نظر داشته باشید:

 • دارا بودن تیم پرسنل قوی و ماهر: اگر یک سالن زیبایی از پرسنل با مهارت و کاربلد تشکیل نشده باشد، نه تنها نمیتواند مشتری را برای خود نگه دارد، بلکه احتمال ورشکستگی و بدنام شدن نیز پیدا خواهد کرد.
 • دارا بودن خدمات گسترده در سالن زیبایی: اگر بهترین سالن آرایش و زیبایی در شمال تهران از تنوع خدمات برای جذب مشتریان خود استفاده نماید، هم مشتریان بسیاری را جذب خواهد کرد وهم به افزایش درآمد و پر رونق بودن سالن هم کمک بسزایی کرده است. یادتان باشد سالن هایی که فقط تخصصی کار میکنند، تعدادشان بسیار محدود بوده و یا از برندهایی استفاده میکنند که برای همه شناخته شده نیست.
 • دارا بودن بهداشت و نظافت: اگر سالنی از نظر تمیزی و رعایت بهداشت، دارای مشکل باشد، هم باعث ایجاد بیماری در مشتریان خود می شود و هم باید با مراجع قانونی دست و پنجه نرم کند؛ چرا که تعداد شاکیان آن مجموعه بسیار زیاد خواهد بود.
 • دارا بودن محصولات باکیفیت: قطعا آرایشگاه زنانه شمال تهران، برای جذب مشتریان V.I.P و حتی مشتریان معمولی خود، از بهترین و معروقف ترین برندهای آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می کند.

همانطور که در ابتدا ذکر شد،  رضایت مشتریان از یک سالن زیبایی، هم باعث رونق آن کسب وکار می شود و هم به افزایش شهرت و معروف شدن آن برند نیز کمک خواهد کرد.

لیست سالن های زیبایی شمال تهران

اگر بخواهیم به معرفی بهترین آرایشگاه های شمال تهران که از هر نظر قابل اطمینان بوده اند و می توانند رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند، می توان به موارد زیر اشاره ای نمود:

 1. سالن زیبایی عروس سحر اعتماد: این سالن به خاطر دارا بودن تیمی با تجربه و بی نظیر و دارای سابقه طولانی در امر خدمات رسانی بیشتر در منطقه فرمانیه تهران، به یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شمال تهران نیز مبدل شده است.
 2. سالن زیبایی های شمال تهران با نیلی زندی: سالن نیلی، از دیگر سالن های برتردراین حوزه بوده که تمامی خدمات عروس، فرمالیته و نامزدی و دیگر لاین ها را نیز در خود دارا می باشد. این برند، در محله فرشته تهران واقع شده است و برای مشتریان ویژه خود هم دارای یک سالن اختصاصی می باشد.
 3. رزرو آرایشگاه شمال تهران با مونه: یکی دیگر از سالن های جذاب تهران که میکاپ آرتیست آن کسی جز فرناز ونکی (گریمور بازیگران سینمایی) نیست، در محدوده اندرزگو قرار دارد و از کادری مجرب با فضایی دلنشین نیز برخوردار است.

عمده ترین خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی معروف شمال تهران

هر سالن زیبایی دارای خدمات گسترده ای در سالن خود می باشد که با توجه به نیاز اساسی هر خانمی می تواند متفاوت باشد؛ اما، مهمترین  خدمات ارائه شده در سالن های زیبایی و آرایشی می تواند موارد زیر باشد:

 • رنگ مو، هایلات مو 
 • کوتاهی ودادن مدل به مو
 • مانیکور و پدیکور
 • کاشت ناخن و ترمیم آن
 • درمان پوست و فشیال صورت
 • دارابودن لیزر و اپیلاسیون برای حذف موهای زائد
 • دارا بودن خدمات عروسی، نامزدی و عقد

در بعضی دیگر از سالن های شمال تهران، خدمات دیگیری مانند ماساژ، سالن های اختصاصی برای خانواده ها و غیره نیز در نظر گرفته شده است.

 رزرو آرایشگاه های عروس شمال تهران

یکی از بهترین روش ها برای عروس و دامادها و یا افرادی که به آرایشگاه برای مراسم عقد و عروسی یا نامزدی نیاز دارند و زمانی هم برای جستجو بررسی قیمت ندارند، بهترین گزینه مشاهده اینفلوئنسرها در صفحات سوشال مانند فیسبوک و اینستاگرام می باشد. عموم افرادی که در پیج های خود به معرفی سالن های زیبایی می پردازند یا افراد مشهور در همین زمینه ها هستند یا با میکاپ آرتیست ها و برندهای میکاپ نیز آشنایی کافی دارند. پس برای رزرو بهترین سالن زیبایی و آرایشی در شمال تهران، اینفلونسرها را نادیده نگیرید که آن ها هم مانند نظرات مشتریان می توانند از بهترینها باشند.

کلام آخر

همانطور که در بالا ذکر شد، بهترین سالن زیبایی در شمال تهران، باید پایه ای ترین ویژگی ها را داشته باشد تا بتوان به عنوان یک آرایشگاه خوب معرفی نمود. اگر هنوز نمیدانید کدام سالن آرایشی را برای عروس و خانم ها انتخاب کنید، به انتهای صفحه بیاتو عروسی مراجعه نمایید و بهترین آرایشگاه های زنانه شمال تهران را مورد بررسی قرار دهید.

مرتب سازی: